Nagrali rozmowę Beaty Szydło ze znajomym. W sieci rozpętała się burza: „To trzeba wstydu nie mieć”

Nagrali rozmowę Beaty Szydło ze znajomym. W sieci rozpętała się burza: „To trzeba wstydu nie mieć” Źródło: youtube/telewizja_republika/

Beata Szydło, choć może cieszyć się w ostatnim czasie dobrą passą, co jakiś czas popełnia potworną gafę, o której później mówi cała Polska. Tym razem nie jest inaczej, bowiem wiceprezes PiS odbyła rozmowę ze znajomym, która oburzyła wielu Polaków i wywołała potężną burzę w sieci.

Beata Szydło po tym nagraniu długo nie zniknie z pierwszych stron gazet. O jej konwersacji ze znajomym mówią niemalże wszyscy i to zdecydowanie nie w pozytywnym kontekście. Wokół polityk rozpętała się prawdziwa afera, a internauci nie kryją swojego oburzenia.  

Beata Szydło w rozmowie ze znajomym 

Była premier miała w ostatnim czasie okazję zagościć w Polskim Radiu, w którym nagrano jej rozmowę ze Zdzisławem Krasnodębskim, który - jak się okazało - jest jej bardzo dobrym znajomym. Nic zatem dziwnego, że konwersacja przybrała delikatnie nieformalny wydźwięk, dzięki czemu Szydło rozmawiało się o wiele swobodniej. W takim przypadku znacznie łatwiej o gafę, do której ostatecznie doszło i której Polacy długo jej nie zapomną. 

- Strasburg kojarzy mi się z debatą w PE i moim ówczesnym wystąpieniem. Ja to często określałam, że zostałam wezwana na dywanik i mam nadzieję, że udało mi się odwrócić wtedy bieg spraw - mówiła podczas rozmowy wiceprezes PiS.

Gospodarz programu potwierdził jej słowa, podkreślając, że było to "znakomite przemówienie". Tak dobre układy prowadzącego rozmowę z gościem natychmiast odbiły się szerokim echem w całej Polsce. 

Wielkie oburzenie i ubaw po pachy 

Wystarczyło zaledwie kilka słów ze strony wiceprezes PiS, by w sieci wybuchła wielka burza. Warto jednak zaznaczyć, że emocje były dość skrajne, a Polacy podzielili się na dwie grupy: jedni nie kryli swojego oburzenia w związku ze słowami Szydło i jawnie krytykowali całą sytuację, inni zaś, świetnie bawili się żartując w dość uszczypliwy sposób z całej rozmowy. W sieci nie zabrakło komentarzy ze strony internautów, którzy nie mogli zrozumieć, jak można w tak jawny sposób okazywać sympatię podczas oficjalnego wywiadu, którzy w końcu powinien cechować się bezstronnością, obiektywizmem i rzetelnością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- To chyba już wiecie jak będzie wyglądała repolonizacja mediów a'la PiS? - pyta retorycznie jeden z oburzonych internautów. 

- To trzeba jednak wstydu nie mieć. Europoseł PiS Krasnodębski przeprowadza wywiad z europosłanką PiS Szydło. Mistrzowie świata. Obiektywne i niezależne media publiczne - stwierdza Sławomir Potapowicz, wiceprzewodniczący rady Warszawy.  

Co poniektórzy uważali, że dzięki tej rozmowie można z łatwością stwierdzić, dlaczego "Parlament Europejski nie chciał takiego cyrkowca na stanowisko wiceprzewodniczącego". Trzeba przyznać, że takiej afery wokół Beaty Szydło już dawno nie było. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ewa Wachowicz w BIKINI! Była Miss Polonia ma dziś 48 lat i pokazała, jak wygląda prawdziwe kobiece ciało, a nie manekina z reklamy
  2. NIE ŻYJE wybitna Polka, wszyscy zawdzięczamy jej wiele. Tragiczne doniesienia o śmierci legendy
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: superexpress 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News