Beatę Szydło doszły słuchy, że jest afera z broszką. Podsumowała ją publicznie w mocnych słowach

Beatę Szydło doszły słuchy, że jest afera z broszką. Podsumowała ją publicznie w mocnych słowach Źródło: Flickr/Kancelaria Premiera

Beata Szydło, była polska premier zasłynęła wśród opinii publicznej z osobliwego dodatku do swego ubioru. Na konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości postanowiła skomentować pewną aferę, jaka wywołała się w okół jej osoby. Była premier nie przebierała w słowach i dosadnie skomentowała całą sprawę.

Beata Szydło, była premier, a obecnie posłanka w europarlamencie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci ze świata polskiej polityki. Często mogliśmy usłyszeć komentarze, na temat ubioru byłej szefowej rządu PiS, które tyczyły się zwłaszcza pewnego dodatku. Wywołała się nawet na ten temat afera, którą Beata Szydło postanowiła dość ostro skomentować na ostatniej konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości. 

Beata Szydło odpowiada na medialne spekulacje

W sobotę w Lublinie miała miejsce konwencja programowa partii Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się pod hasłem Dobry czas dla Polski. Liderzy ugrupowania przedstawili swój program wyborczy, a wśród mówców wystąpili prezes Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki a także Beata Szydło. Na konwencji został przedstawiony tzw. HatTrick Kaczyńskiego, w skład którego wchodzą wyższe płace, wyższe emerytury oraz równe dopłaty dla rolników.  

Premier Kaczyński chwalił również swoich współpracowników, a w szczególności obecnego premiera, a także Beatę Szydło, która była poprzedniczką Morawickiego. Prezes podkreślał, że tej jesieni ponownie ich partia zwycięży i będzie dalej pracować nad coraz lepszym jutrem dla Polski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Swoje przemówienie wygłosiła również Beata Szydło. Podkreślała, że Prawo i Sprawiedliwość zawsze dotrzymuje obietnic wyborczych i jako przykład przytoczyła sukces programów społecznych, które wielu wydawały się niemożliwe do zrealizowania. Według byłej premier Polacy mogą teraz budować bezpieczną przyszłość. Jednak oprócz deklaracji wyborczych, Beata Szydło postanowiła się odnieść do afery, która ostatnio wywołała się w mediach społecznościowych:

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

- Szanowni państwo, jest afera z broszką. Podobno w mediach społecznościowych trwa poszukiwanie, ludzie pytają - gdzie jest broszka. Zastanawiają się, co się stało. (...) Więc mam dobrą wiadomość, dla tych którzy ciągle szukają. Broszka się odnalazła! Jest tutaj. Dzisiaj najpiękniejsza z możliwych – biało-czerwona.  Przykład historii broszki pokazuje, jak dziś wygląda debata publiczna, czym zajmują się media opiniotwórcze, politycy i polityczni komentatorzy. Kiedy oni szukają broszki, my biało-czerwona drużyna realizujemy program dla Polski - powiedziała była polska premier i tym samym wbiła szpilę politykom opozycji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

źródło: wpolityce

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News