Bliski współpracownik Szydło atakuje Tuska: "Przerażony, wściekły starzec"

Bliski współpracownik Szydło atakuje Tuska: "Przerażony, wściekły starzec" Źródło: Flickr/Kancelaria Premiera

Beata Szydło ma powody do radości po ostatnich zwycięskich wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jej partia jednak ma powody do obaw przed zapowiadanym powrotem Donalda Tuska do polityki w Polsce. Bliski współpracownik Szydło zaatakował ostatnio byłego premiera. Wszystko jest związane z wczorajszymi obchodami rocznicy czerwcowych wyborów.

Beata Szydło ma powody do radości po ostatnim spektakularnym sukcesie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W szeregach jej partii pojawił się jednak niepokój związany z przewidywanym powrotem Donalda Tuska do polskiej polityki. Bliski współpracownik Szydło ostro skrytykował wczoraj byłego premiera.

Beata Szydło i cała partia obawia się Tuska

Beata Szydło nadal świętuje po wielkim zwycięstwie PiS w majowych wyborach. Zdobyła bowiem rekordową liczbę głosów, co musiało bardzo ucieszyć prezesa Kaczyńskiego.

Teoretycznie politycy PiS nie mają się czego obawiać. Są obecnie dominującą partią w Polsce, która ma gigantyczne poparcie społeczeństwa. Osobą, która nadal niepokoi przedstawicieli tej partii jest jednak Donald Tusk. Były Prezes Rady Ministrów wygłosił wczoraj w Gdańsku płomienną przemowę podczas obchodów rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku. 

Rybicki nazywa Tusk starcem

Donald Tusk podczas wczorajszej uroczystości bardzo ostro wypowiedział się o osobach rządzących w Polsce. Stwierdził, że nasz kraj jest piękny niezależnie od tego, że nie ma szczęścia do dobrej władzy. Nawoływał, żeby polskie społeczeństwo nie poddało się w związku z ostatnimi wynikami wyborów. Zachęcał też, aby powalczyć o lepszą Polskę.  Odwołał się również do tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Te słowa i płomienna przemowa Tuska nie spodobała się bliskiemu współpracownikowi Beaty Szydło, Pawłowi Rybickiemu. Mężczyzna zdecydował się skomentować je na swoim profilu na Twitterze. Nie zabrakło pejoratywnych określeń wobec przewodniczącego Rady Europejskiej.

- W Gdańsku wystąpił dziś przerażony, spocony, wściekły starzec. Daleki od tego rześkiego młodzieńca, który w 4 czerwca 1992 namawiał do obalenia rządu Oleszewskiego - napisał Rybicki. Jego post spotkał się z szybką reakcją użytkowników Twittera, którzy murem stanęli za Donaldem Tuskiem. 

Jak na razie nie polityk nie doczekał się odpowiedzi ze strony zaatakowanego Tuska ani nawet komentarza od Beaty Szydło.

Screenshot: Twitter

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)
  4. Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz   

Źródło: Twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu