Beata Szydło, zapomniana przeszłość
Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ EAST NEWS
Weronika Wasiak - 4 Maja 2020

Zapomniana przeszłość Beaty Szydło, o której nikt nie mówi. Dziś jest specjalny dla niej dzień

Beata Szydło, jako osobowość bezpośrednio związana z polityką, niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, a przede wszystkim o przeszłości, dlatego opinia publiczna wie o niej niewiele. Nikt zatem nie spodziewał się, że 4 maja to tak ważne święto dla byłej premier. Sama Szydło zdecydowała się dziś na opublikowanie postu.

Europosłanka Beata Szydło pamięta o wszystkich ważnych dla Polski świętach, czego dowodem są zamieszczane przez nią wpisy na Twitterze. Dziś pojawił się kolejny i, choć była premier nie zdradziła tego wprost, jest to dla niej bardzo ważny dzień, z którym czuje się osobiście związana. Wszystko za sprawą zapomnianej przeszłości, o której niewielu wie.

Mama przerwała milczenieMama zamordowanej 16-latki przerwała milczenie. Ujawniła porażającą prawdę o koleżance, włos się jeży na głowieCzytaj dalej

Beata Szydło opublikowała post nawiązujący do jej przeszłości? Nikt o tym nie mówi

4 maja to wyjątkowy dzień dla polskich strażaków, ale jak się okazje, również dla Beaty Szydło. To właśnie dziś przypada Dzień Strażaka, z okazji którego, za pośrednictwem swojego Twittera, europosłanka postanowiła wyszczególnić liczne zasługi funkcjonariuszy.

- Strażacy zawsze są na pierwszej linii, chroniąc życie, zdrowie i mienie Polaków. Dziękuję za Waszą służbę - napisała na Twitterze była premier, Beata Szydło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy poznają szczeniakaW domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

Mało kto zdaje sobie sprawę, że 4 maja jest też szczególnym dniem dla samej europosłanki. Dlaczego? 16 lat temu Beata Szydło wstąpiła do ochotniczej straży pożarnej w swojej rodzimej gminie Brzeszcze. A odkąd wstąpiła w struktury partyjne Prawa i Sprawiedliwości dość szybko zdobyła stanowisko wiceprezesa. Podczas ważnych wydarzeń zakładała mundur i godnie reprezentowała Ochotniczą Straż Pożarną. Na facebookowym profilu "Strona nieoficjalna: Premier Beata Szydło" widnieje zdjęcie byłej premier w strażackim mundurze.

Dzisiaj grzeje:

1. Minister edukacji się wygadał. Dzieci wrócą do szkoły szybciej, niż każdy się spodziewał?

2. Pilne oświadczenie Prezydenta Andrzeja Dudy. Relacja na żywo

- Beata Szydło w mundurze Ochotniczej Straży Pożarnej. Tego chyba nikt nie wiedział, że przyszła premier polskiego rządu jest strażakiem ochotnikiem i była Komendantem Gminnym Związku OSP RP. Ta kobieta zaskoczy jeszcze nie jednego krytyka. Polska potrzebuje dobrej zmiany! - czytamy we wpisie zamieszczonym pod zdjęciem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obostrzenia zaczynają być powoli eliminowane. Dzisiaj pożegnamy się z jednym dotyczącym handlu
  2. Wielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszego
  3. Andrzej Duda wydał specjalne oświadczenie. Wiadomość gruchnęła jak grom z jasnego nieba
  4. Genialny trik na gotowanie mleka. Już nigdy się nie przypali, wystarczy pamiętać jedną rzecz
  5. Niesłychane, jak Polsat potraktował Pawła Królikowskiego. Antek ujawnił całą prawdę, ciężko powstrzymać łzy
  6. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne

SynSyn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieciCzytaj dalej

Źródło: facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News