Wielka radość u Beaty Szydło. Nareszcie się udało, wszyscy gratulują

Wielka radość u Beaty Szydło. Nareszcie się udało, wszyscy gratulują Źródło: Piotr Molecki/East News

Beata Szydło niecierpliwie czekała na ten dzień, ale w końcu się udało. Gdy tylko otrzymała potwierdzenie wspaniałą wiadomością natychmiast podzieliła się z Polakami, zamieszczając wpis na swoim Twitterze. Gratulacje spływają ze wszystkich stron.

Beata Szydło już półtora roku temu została europosłanką i wszystko wskazuje na to, że doskonale odnajduje się w tej roli. Była premier angażuje się w każdą z ważnych dla niej i dla społeczeństwa spraw, walcząc o najlepsze dla wszystkich rezultaty. Na te efekty czekała szczególnie długo, ale wreszcie może podzielić się z opinią publiczną niesamowitymi informacjami. 

Beata Szydło do końca nie traciła nadziei. W końcu się udało 

Byłej premier kilkukrotnie już zdarzyło się mówić o epidemii, podkreślając, że najgorzej ten czas mogą znosić seniorzy. Postanowiła nie siedzieć z założonymi rękoma i razem z Elżbietą Rafalską zawalczyć o ich dobro, o czym informowała jakiś czas temu na swoim Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Podczas epidemii koronawirusa szczególnie narażeni są seniorzy. Dlatego razem z Elżbietą Rafalską zwróciłyśmy się do Komisji Europejskiej z zapytaniem, czy KE zamierza podjąć działania na rzecz pomocy seniorom w tym trudnym czasie - pisała europosłanka. 

Obie panie wytrwale walczyły, aż w końcu osiągnęły upragnione rezultaty. Po długich oczekiwaniach Beata Szydło mogła w końcu z dumą poinformować, że cel został osiągnięty i Komisja Europejska jest gotowa podjąć działania wspierające seniorów.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje uwielbiany ksiądz, miał koronawirusa

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. Rząd wydłużył uciążliwy zakaz do 15 września. Później wcale nie będzie lepiej

- Dziś podczas obrad komisji EMPL otrzymałam potwierdzenie od wiceprzewodniczącej KE podjęcia przez UE aktywniejszych działań na rzecz wsparcia unijnej polityki senioralnej. Brak działań na rzecz seniorów może skutkować ich ubóstwem i wykluczeniem społecznym - poinformowała za pośrednictwem Twittera eurposłanka, Beata Szydło. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak dokonała kontrowersyjnej decyzji. Ma związek ze stacją TVN
  2. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
  3. Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg
  4. Niebywałe doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim. Wyjawiła powód dlaczego jest kawalerem
  5. Niezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewieje

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News