Pawlikowska o pracowniku z Ukrainy: "Mam to ogromne szczęście, że Oleg sprząta u mnie, a nie ja u niego"

Pawlikowska o pracowniku z Ukrainy: "Mam to ogromne szczęście, że Oleg sprząta u mnie, a nie ja u niego" Źródło: Instagram/Beata Pawlikowska

Beata Pawlikowska jest dziennikarką, podróżniczką i tłumaczką. To kobieta światowa, która zwiedziła już wiele krajów i poznała obce kultury. Ostatnio jednak niezwykle kontrowersyjnie wypowiedziała się na temat swojego pracownika z Ukrainy.

Beata Pawlikowska, która znana jest z tego, że przez lata swojej kariery zwiedziła prawie cały świat i opisała swoje doświadczenia w książkach, uznawana jest za osobę empatyczną i otwartą. Ostatnio udało jej się jednak bardzo zdenerwować internautów wpisem dotyczącym pracownika z Ukrainy. Według użytkowników Facebooka, słowa podróżniczki były krzywdzące i niezwykle nietaktowne. 

Beata Pawlikowska o swoim pracowniku z Ukrainy

Beata Pawlikowska, poza działalnością podróżniczą, zajmuje się również psychologią. Jest autorką wielu książek z tej dziedziny, w których opisuje swoje doświadczenia związane z różnymi przeżyciami, a także wykłada filozofię życia, którą się kieruje. 

To, jak potraktowała swojego pracownika z Ukrainy, według internautów jest jednak bardzo daleko od pozytywnego przekazu jej publikacji, które promują otwartość i empatię. Pod wpisem Pawlikowskiej pojawiła się lawina komentarzy krytykujących zachowanie podróżniczki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Burza po słowach Pawlikowskiej 

Beata Pawlikowska podzieliła się na swoim profilu na Facebooku refleksją dotyczącą swojego pracownika z Ukrainy, Olega. Mężczyzna jest zatrudniony jako osoba, która sprząta w domu gwiazdy. Podróżniczka nazwała swój wpis "Wakacyjnym kącikiem szczęścia" i napisała w nim słowa, które oburzyły wiele osób. 

- Mam to szczęście, ze Oleg sprząta u mnie, a nie ja u niego - brzmiał post Beaty Pawlikowskiej. 

Dużo osób odebrało to stwierdzenie, jako brak szacunku do drugiego człowieka i wywyższanie się celebrytki. Internauci zaatakowali Pawlikowską i wytknęli jej bezrefleksyjność i brak wyczucia. 

- Dla pani miarą szczęścia jest to, że jest Pani w lepszej sytuacji finansowej od drugiej osoby? I że wykorzystuje Pani obcokrajowca? Mi byłoby wstyd chwalić się brakiem szacunku do innych ludzi i ich pracy - napisała jedna internautka, zwracając uwagę na arogancję i głupotę celebrytki. 

Beata Pawlikowska starała się jakoś wybronić ze swojego bardzo niefortunnego wpisu, jednak jej próby były równie nieudolne. Usiłowała przekonać ludzi, że chodziło jej o nieprzewidywalność życia i że nie miała na celu pokazania swojej wyższości nad Ukraińcem. Internauci jednak nie przyjęli jej usprawiedliwień. 

Źródło: Facebook/Beata Pawlikowska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? Katolicy nie dowierzają
  4. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci
  5. "Grzyby rozeszły się z jelit". Informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają
  6. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  7.  

Źródło: Facebook/Beata Pawlikowska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News