Prywatna rozmowa Kaczyńskiego ujawniona. Burza po słowach rzecznik PiS

Prywatna rozmowa Kaczyńskiego ujawniona. Burza po słowach rzecznik PiS

Beata Mazurek nie wytrzymała. Chociaż wszyscy starają się w tym temacie zachować tajemnicę, to ona ujawniła wszystko, co usłyszała. Znamy treść jej prywatnej rozmowy z Kaczyńskim.

Prezes Kaczyński wciąż pozostaje chory. Jeśli ktoś chcę z nim porozmawiać, musi pofatygować się do niego osobiście. Politycy milczą jak zaklęci na temat tego, o czym rozmawiają z liderem partii rządzącej. Beata Mazurek jest w tej kwestii wyjątkiem.

Beata Mazurek ujawnia

Jarosław Kaczyński nawet będąc w szpitalu, trzyma rękę na pulsie. Ostatnio podobno podjął decyzję o wzięciu się za media prywatne. To wszystko przez nagłośnienie sprawy romansu posła Stanisława Pięty przez dziennik "Fakt". Przynajmniej tak twierdził Dziennik Gazeta prawna. Doniesienia te zdementowała Beata Mazurek, która nie wytrzymała i ujawniła prywatną rozmowę z prezesem. – Zapytałam prezesa i odpowiedział, że nikt absolutnie z nim na ten temat nie rozmawiał, że to jest jakiś fake news i nie zajmujemy się tym – ujawniła kulisy ich rozmowy rzeczniczka PiS. Przypominamy, że według wcześniejszych założeń uderzenie w media prywatne, czyli ich dekoncentracja, uderzyłaby w duże koncerny zagraniczne, które posiadają znaczne udziały na rynku mediów w Polsce. Tak np. jest z "Faktem", który to należy do niemieckiego-szwajcarskiego wydawnictwa. Najwyraźniej jednak cierpliwość Kaczyńskiego jeszcze się nie wyczerpała. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa tajemnica Jana Olszewskiego wyszła na jaw! To dlatego Wałęsa go obalił?
  2. Skandal wokół Morawieckiego. Myślał, że nikt nie zauważy
  3. Przełomowy moment w historii! Tusk zdecyduje o losie UE
  4. Anna Mucha pokazuje piersi. Zachęca do ich masowania
  5. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News