Beata Kozidrak zaszalała po rozwodzie. Dopiero teraz może spełniać swoje marzenia

Beata Kozidrak zaszalała po rozwodzie. Dopiero teraz może spełniać swoje marzenia Źródło: screen/youtube/plejada

Beata Kozidrak jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej muzyki, która przez wszystkie lata swojej działalności zdobyła serca milionów Polaków. Jej życie prywatne jest wyjątkowo skomplikowane, a teraz okazuje się, że piosenkarka zaszalała po rozwodzie. Dopiero teraz może w pełni spełniać swoje najskrytsze marzenia. 

Beata Kozidrak swoją karierę wokalną rozpoczęła jeszcze w liceum w Lublinie, gdzie wraz z bratem występowała w wielu lokalnych domach kultury oraz klubach. Szybko dostrzeżono jej talent i już wkrótce udało jej się wybić w świecie polskiego show-biznesu, w którym króluje po dziś dzień. Niedawno wyjątkowo głośno było o jej rozwodzie z ukochanym Andrzejem Pietrasem, który szybko stał się jednym z najbardziej zaskakujących wydarzeń w świecie polskiego show-biznesu. Teraz okazuje się, że Beata Kozidrak po rozstaniu się rozszalała i dopiero teraz może spełniać wszystkie swoje marzenia.

Beata Kozidrak czuła się ograniczana przez małżeństwo?

Niewiele osób wie, jakie marzenia ma Beata Kozidrak. Gwiazda rzadko w wywiadach zgadza się na wyjątkowo osobiste zwierzenia, kiedyś jednak wyznała, że chciałaby wyruszyć w rejs dookoła świata. Miało to się wydarzyć w 2012 roku, jeszcze z byłym mężem, Andrzejem Pietrasem, ostatecznie jednak plan nie został zrealizowany. Jego głównym punktem był dwutygodniowy pobyt w Australii - to właśnie ten kontynent był życiowym celem i stanowił spełnienie marzeń piosenkarki. Niestety życie sprawę skomplikowało i para przez wiele lat wyjeżdżała jedynie do Hiszpanii, gdzie kupiła sobie dom. Wprowadziło to do życia artystki rutynę, której nie potrafiła przełamać. - Beata poddawała się tej rutynie, ale skrycie marzyła o zwiedzaniu nieznanych sobie miejsc i poznawaniu nowych kultur - mówiła w rozmowie z "Na Żywo" znajoma gwiazdy. Wszystko jednak zmieniło się wraz z niedawnym rozwodem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dopiero po rozwodzie rozwinęła skrzydła i zaczęła spełniać marzenia

Po rozstaniu, Beata Kozidrak się rozszalała i postanowiła w końcu zacząć spełniać swoje marzenia bez ograniczeń. Swój urlop spędziła w Singapurze i szybko wpadła na pomysł, że wyjazd można przedłużyć i przy okazji odwiedzić upragnioną Australię. - Na tamtejszej plaży poczuła się jak na Malediwach. Ma jeszcze w planach zobaczenie wodospadu Minyon, gdzie spadająca woda tworzy jeziorko, w którym można się kąpać - mówiła znajoma Beaty. To niezwykłe doświadczenie sprawiło, że Beata Kozidrak postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. - Uważa, że po całym roku pracy zasługuje na to. Teraz stawia na siebie i skupia się na tym, czego ona potrzebuje - mówiła osoba z jej najbliższego otoczenia. Wygląda na to, że jedyne, czego polska gwiazda potrzebowała do spełnienia swoich marzeń, to wyeliminowania wszelkiego rodzaju ograniczeń ze swojego środowiska. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Lara Gessler w objęciach tajemniczego mężczyzny! Nagranie krąży po sieci
  2. Żona martwi się o Ryszarda Kotysa. Boi się zostawić go samego w domu
  3. Oliwia Bieniuk zdradziła szczegóły z życia! Opowiedziała o swojej miłości
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News