Beata Kozidrak: Wiek się jej nie ima! Wygląda niesamowicie

Beata Kozidrak: Wiek się jej nie ima! Wygląda niesamowicie

Beata Kozidrak to jedna z najbardziej znanych polskich artystek. Piosenki stworzone przez nią wraz z zespołem Bajm, zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej na dobre. Formacja istnieje już ponad 40 lat i dalej występuje na scenach w całym kraju. Co wiemy o samej wokalistce?

Beata Kozidrak stała się twarzą Bajmu, nie tylko dzięki swojej niezwykle rozpoznawalnej barwie głosu, ale i wspaniałej charyzmie. To właśnie ona jako jedyna wciąż pozostaje w składzie grupy. Trudno więc dziwić się, że dziś zaliczamy ją do kanonu najbardziej znanych polskich piosenkarek. Przeboje takie jak "Biała armia", "Nie ma wody na pustyni" czy "Co mi Panie dasz" są największymi hitami zespołu, wciąż śpiewanymi przez miliony Polaków. Bajm święci wielkie sukcesy pomimo faktu, że w tym roku obchodzić będziemy 41-lecie istnienia zespołu. Grupa istnieje długo, jednak wciąż świętuje triumfy, a koncerty są odwiedzane przez setki tysięcy wiernych fanów.

Beata Kozidrak młoda

Swoją długowieczność zespół zawdzięcza temu, że tworzący go muzycy, zmieniają się. W oryginalnym składzie formacji znaleźli się Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Jarosław Kozidrak i Marek Winiarski. Co ciekawe, to właśnie od pierwszych liter ich imion wzięła się nazwa Bajm.

Beata Kozidrak wiek

Przez wiele lat działania zespołu, jego członkowie sukcesywnie odchodzili, dlatego dziś tworzą go także osoby dużo młodsze od samej Beaty Kozidrak. Pomimo tego, różnica wiekowa na scenie nie rzuca się w oczy, a piosenkarka wciąż wygląda młodo. Kobieta jest pełna energii, którą prezentuje na scenie i zaraża nią fanów na spektakularnych koncertach. Wygląd artystki pozwala stwierdzić, że czas obszedł się z nią niezwykle łaskawie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z prawdziwego wieku liderki Bajmu, odnosząc wrażenie, że starzeje się ona niezwykle powoli. Porównując filmy z koncertów jej zespołu z ostatnich kilkunastu lat, rzeczywiście można odnieść wrażenie, że urodzona w Lublinie wokalistka, praktycznie się nie zmieniła.

Ile lat ma Beata Kozidrak?

Choć kobieta wygląda młodo, to nie może oszukać daty urodzenia. W maju tego roku będzie ona świętować swoje 59. urodziny. Artystka wciąż jest w znakomitej dyspozycji, na scenie wygląda rewelacyjnie i nadal jest w stanie wykonywać największe przeboje jednej z najbardziej znanych polskich grup muzycznych.
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Formacja założona w Lublinie wciąż działa, jeździ po Polsce i koncertuje, wykonując swoje wielkie hity. Kozidrak tworzy również muzykę firmowaną własnym nazwiskiem, która także cieszy się uznaniem Polaków. Kobieta zajmuje się również od czasu do czasu pracą dla telewizji. Prowadziła jedną z grup ze swojego rodzinnego miasta w programie "Bitwa na głosy", który był emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Obecnie skupia się na koncertowaniu. Niedawno oglądać ją mogliśmy w trakcie imprezy sylwestrowej organizowanej przez stację TVN. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Wbije Was w ziemię
  2. Beata Kozidrak zajmie miejsce Ewy Farnej. To będzie jej debiut
  3. Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Wbije Was w ziemię, nikt się tego nie spodziewał
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News