Kozidrak wciąż wspomina śmierć brata. "Zasnął nad klawiszami, komponując dla mnie"

Kozidrak wciąż wspomina śmierć brata. "Zasnął nad klawiszami, komponując dla mnie" Źródło: screen youtube.com/Super Express

Beata Kozidrak w czerwcu tego roku straciła swojego ukochanego brata. Wokalistka wciąż wspomina ten tragiczny dzień, kiedy dowiedziała się o śmierci Jarosława Kozidraka. Teraz zebrała się na odwagę, aby opowiedzieć o tym, co się stało.

Beata Kozidrak jest wokalistką legendarnego zespołu Bajm. Ma za sobą również karierę solową, jednak wszyscy najlepiej znają ją właśnie z występów wraz z tą grupą. Jeszcze nie tak dawno całą Polskę obiegła informacja o śmierci brata artystki, który był jednym z założycieli zespołu oraz skomponował wiele utworów, które stały się prawdziwymi hitami. Teraz, gdy przynajmniej część emocji opadła, Beata zgodziła się na udział w wywiadzie, w którym opowiada o tym, jak dowiedziała się o śmierci brata.

Beata Kozidrak w szczerym wywiadzie

Nie ulega wątpliwości, że strata tak bliskiej osoby zawsze wiąże się z bólem i pustką, której nie da się ostatecznie zaleczyć. Jednak z biegiem czasu możemy nauczyć się żyć z tym bólem. Teraz Beacie Kozidrak w końcu udało się opowiedzieć o swoich przeżyciach. Wokalistka wyznaje, że Jarosław Kozidrak odszedł nad klawiaturą, gdy właśnie komponował specjalną piosenkę dla swojej siostry. - Serce. Jarek zasnął nad klawiszami, komponując dla mnie piosenkę. Miał 63 lata! Nigdy nie zapomnę tego dnia. Późny wieczór, wróciłam z trasy, przyciszyłam telefon, bo chciałam odpocząć. Nagle spojrzałam na ekran komórki i zobaczyłam kilka nieodebranych połączeń od siostry. Przestraszona oddzwoniłam. I zapłakana Mariola powiedziała mi, co się stało - wspomina artystka. Powrót wspomnieniami do tego tragicznego dnia bez wątpienia dużo kosztował wokalistkę, która śpiewając piosenki swojego brata, nie kryje łez na scenie. Był nawet taki moment, że to fani musieli za nią dokończyć utwór, przy okazji okazując swoje wsparcie poprzez brawa.Najlepsze newsy dnia:

  1. To za dużo nawet na Popka. Opowiedział historie, która jeży włos na głowie
  2. Fani na grób Kory CODZIENNIE przynoszą świeże kwiaty. „Nigdy jej nie zapomnimy”
  3. Ile zarabia Edyta Górniak? Jaka stawka za koncert
źródło: plejada.pl Następny artykuł