Beata Kozidrak w furii! Chodzi o jej zmarłego brata

Beata Kozidrak w furii! Chodzi o jej zmarłego brata Źródło: Fot. YouTube/Plejada

Beata Kozidrak przez lata pozostawała twarzą kultowego Bajmu. Wokalistka stworzyła zespół ze swym bratem oraz byłym już mężem, a grupa w takim właśnie składzie odnosiła największe sukcesy. Kiedy więc po śmierci Jarosława Kozidraka zaczęto plotkować na jego temat, piosenkarka ostro odpowiedziała na medialne doniesienia.

Kozidrak jest niezmiennie jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Bajm stworzył ogromną część historii krajowego show-biznesu, dlatego też, gdy sieć obiegły informacje dotyczącego konkurencyjnego zespołu, który za plecami wokalistki tworzyć mieli jej brat oraz były mąż, wokalistka wpadła w furię.

Beata Kozidrak ostro o głośnych plotkach

- To bzdura! (...) Nie wiem, kto wymyśla takie głupie historie! A co do Andrzeja - on stoi teraz obok mnie, więc jest to najlepszy dowód, że całą tę aferę zmyślono - powiedziała wściekła Kozidrak w rozmowie z "Twoim Imperium". Co ciekawe, syn wokalistki potwierdził niejako plotki dotyczące powstania nowego zespołu. Na ten temat wypowiedziała się także Klaudia Karkut, którą wybrano na wokalistkę projektu.

Szczegóły kontrowersyjnej sprawy

- To fakt, Jarek robił ze mną nowy projekt. Nie nowy Bajm, ale zupełnie nowy zespół. Jarek był po rozmowach z Andrzejem Pietrasem, który miał być menadżerem. Ale z oczywistych względów to już zamknięty temat - powiedziała piosenkarka w odpowiedzi na medialne doniesienia. Kto ma rację i co jest prawdą w tej kontrowersyjnej sprawie? Możliwe, że słuchacze już nigdy się tego nie dowiedzą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Grochola ostro o rządach PiS! „Dają ludziom g*wno i mówią, że to parówka”
  2. Intymny sekret gwiazdy „Klanu” i „07 zgłoś się”. Dała się uwieść studentowi
  3. Fanki Chodakowskiej zamurowało. Za tydzień z nią trzeba zapłacić oszałamiającą kwotę
  4. Jeśli mocno kochasz swojego pieska, pewnie mu to robisz. Niestety on bardzo cierpi
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News