Bez tytułu
fot, Youtube
Malwina Kossela - 18 Czerwca 2018

Kozidrak w ciężkim stanie! Przerwie trasę koncertową?

Beata Kozidrak ma ostatnio w życiu bardzo trudny czas. Straciła ukochanego brata, współzałożyciela zespołu Bajm, Jarosława Kozidraka. Mężczyzna zmarł w tajemniczych okolicznościach. Ta tragedia mocno odbiła się na artystce, czy zdecyduje na przerwanie trasy koncertowej?

Beata Kozidrak zawsze dbała o swoją publiczność i dawała tak dużo koncertów, ile tylko mogła. Niestety, w ostatnim czasie zdarzyła się ogromna tragedia, zmarł brat wokalistki, Jarosław Kozidrak. To bardzo się na niej obiło. Beata po śmierci brata jest zrozpaczona. Przybija ją to, że nieznane są konkretne okoliczności śmierci Jarosława, że nie zdążyła się z nim przed śmiercią pożegnać i pojednać. Żałoba to trudny okres, zwłaszcza jeśli nosi na sobie znamiona spraw niedokończonych.

Beata Kozidrak jest zrozpaczona

- Kochany bracie, pamiętam, jak broniłeś mnie przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrę. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom - napisała Beata po śmierci Jarosława Kozidraka. Mimo wszystko, Beata stara się zebrać jak tylko może i sprostać swoim obowiązkom. Chociaż na razie nie pojawiają się żadne informacje na temat tego, żeby koncerty Bajmu miały być odwołane, to fani spodziewają się, że mimo wszystko Beata może nie dać rady. - Wszyscy jesteśmy w głębokiej żałobie. Będziemy informować fanów na bieżąco na Facebooku. Na dzień dzisiejszy raczej nie przewidujemy wielkich zmian - uprzedzał w "Party" Andrzej Pietras, menadżer zespołu.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ośmiorniczki i nagrody to przy tym nic. Wyciekły POWALAJĄCE wydatki polityków
  2. Ogromna akcja CBA! Morawiecki jest przerażony
  3. „Kaczyński zniknął!” Poszukują go zagraniczni dziennikarze
  4. Macierewicz mści się na TVP i PiS! Nie wybaczą mu
  5. Przypadkiem ujawniono największy strach Kaczyńskiego
zurobskiBezdomne gwiazdy: W życiu doświadczyły zarówno sławy, jak i biedy...Czytaj dalej
nadja110 gwiazd, które zaraziły się wirusem HIV [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: party.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News