Znajomi Beaty Kozidrak opowiedzieli o jej uzależnieniu. Fani artystki są zaskoczeni

Znajomi Beaty Kozidrak opowiedzieli o jej uzależnieniu. Fani artystki są zaskoczeni Źródło: screen/YouTube/Magazyn Gala

Beata Kozidrak znów zaskoczyła swoich fanów. Tym razem nie chodzi jednak o nową piosenkę. Wygląda na to, że gwiazda zmaga się z pewnym uzależnieniem. Jej znajomi zgodnie to przyznają.

Beata Kozidrak wciąż cieszy się ogromną popularnością, a jej wokal niezmiennie zachwyca publiczność. Jednak fani zaczęli ostatnio niepokoić się o liderkę zespołu Bajm. Do sieci dotarły informacje, które sugerują, że piosenkarka zmaga się z pewnym uzależnieniem. Nie chodzi jednak o używki. 

Znajomi wokalistki nie mają wątpliwości. Beata Kozidrak znów zbliżyła się do swojego męża Andrzeja Pietrasa. Para 3 lata temu zakończyła swój wieloletni związek, jednak wiele wskazuje na to, że nadal bardzo dużo ich łączy. Pietras znów jest częstym gościem w domu piosenkarki. 

Znajomi przyznają: Beata Kozidrak jest uzależniona od swojego byłego męża

Para rozstała się w zgodzie, jednak wiele wskazywało na to, że po rozwodzie ich drogi się rozejdą. Beata Kozidrak nie raz wspominała o tym, że w związku brakowało jej wolności i przestrzeni dla siebie. Teraz wychodzi na jaw, że wieloletnie przyzwyczajenia wzięły nad nią górę i były mąż znów pojawił się w jej życiu. Media poinformowały, że po wiosennej konferencji telewizji Polsat para wróciła razem do domu artystki:

- Od czasu ich rozstania po raz pierwszy zdarzyło się tak, że Andrzej został u Beaty na noc. Oni są przyjaciółmi, po tylu wspólnie przeżytych latach wciąż łączy ich praca, córki i wnuki - mówili znajomi pary, którzy doskonale widzą, że Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nie mogą się definitywnie rozstać.

- Oni są od siebie uzależnieni - stwierdzili dobitnie w innej wypowiedzi dla mediów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Szukała wolności. Nie może uwolnić się od byłego męża

Beata Kozidrak jeszcze niedawno przestrzegała swoje córki przed łączeniem pracy zawodowej z życiem prywatnym. Zdaniem wokalistki Bajm to właśnie przez to rozpadł się jej wieloletni związek z Andrzejem Pietrasem. W ich relacji nie było już miejsca na tajemniczość i tęsknotę, ponieważ para spędzała razem niemal każdą chwilę. 

Okazuje się, że sytuacja ta nie uległa radykalnej zmianie po rozwodzie. Para ciągle współpracuje ze sobą i stara się aktywnie włączać w opiekę nad wnukami. Fani mają jednak wątpliwości, czy ciągłe przebywanie Kozidrak w towarzystwie byłego męża nie jest już emocjonalnym uzależnieniem. Może stać się ono poważną przeszkodą w próbach ułożenia życia na nowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżyła Kościół w Polsce! Naraziła się wszystkim katolikom
  2. Anna Jantar zginęła ściskając w dłoni swój talizman. Nikt nie mógł uwierzyć, co to był za przedmiot
  3. Piotr Żyła nie wytrzymał tanecznych popisów Justyny. Postawił jej ultimatum, spotkają się w sądzie?
  4. Bezczelna riposta właściciela restauracji. Magdę Gessler zatkało
  5. Wstrząsający materiał TVN. Lekarz orzekł, że Paweł udaje, chwilę później 13-latek był już "warzywem"
  6. Rakotwórcza substancja w popularnych napojach z Biedronki i Lidla. Lepiej wyrzućcie je do śmieci

źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News