To musiało boleć! Beata Kozidrak publicznie upokorzyła byłego męża

To musiało boleć! Beata Kozidrak publicznie upokorzyła byłego męża

Beata Kozidrak jest wokalistką legendarnego zespołu Bajm. Piosenkarka przez wiele lat była związana z Andrzejem Pietrasem. Teraz publicznie upokorzyła swojego byłego męża.

Beata Kozidrak i jej rozwód z Pietrasem przez wiele tygodni był głównym tematem we wszystkich mediach w Polsce. Po całej sprawie wokalistka wyznała, że poznała nowego mężczyznę swojego życia. Po jej zdjęciach widać było, że jest szczęśliwa. Przez długi czas udawało jej się utrzymywać w tajemnicy to, kim jest jej nowy wybranek serca, jednak teraz prawda wyszła na jaw.

Beata Kozidrak upokorzyła byłego męża

Według piosenkarki przyczyną jej rozwodu był brak zaufania, z którym nie mogła sobie poradzić. Jak sama przyznaje, należy do osób, które nie mogą udawać, że nic się nie stało. - Nie toleruję braku lojalności i kłamstwa. Ale nie ma takiej możliwości, bym, wiedząc o czymś przykrym, nie powiedziała, co mnie boli, tłumiła to w sobie – powiedziała Beata Kozidrak. Tożsamość jej partnera przez długi czas była utrzymywana w tajemnicy. Jednak teraz Beata Kozidrak została przyłapana przez paparazzi podczas romantycznej randki ze swoim tajemniczym partnerem. Wybrankiem wokalistki okazał się wieloletni przyjaciel Andrzeja Pietrasa, który również występował w zespole Bajm. Chodzi dokładniej o Artura Daniewskiego, który gra na basie. Fani Beaty są zachwyceni, jednak ciężko nie ulec wrażeniu, że musi być to potworne upokorzenie dla Pietrasa, który był mężem Kozidrak przez długie lata. Ostatecznie jego miejsce zajął kolega, z którym wspólnie występowali od 1995 roku. Beata Kozidrak cały czas utrzymuje, że jest w dobrych relacjach z byłym mężem, jednak według wielu są to tylko pozory grane przed kamerą. Czyżby powodem ich złych relacji był nowy partner celebrytki?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiśniewski perfidnie okłamał żonę!? „Zawsze miał kochanki”
  2. Uwielbiana gwiazda TVN w szpitalu! Fani w szoku: „To jakiś żart?!”
  3. Meghan Merkle uciekła z kraju! Media ujawniają, co się stało, fani zszokowani
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News