Beata Kozidrak upokorzona. Zrobiła jej to koleżanka po fachu

Beata Kozidrak upokorzona. Zrobiła jej to koleżanka po fachu Źródło: Fot. YouTube / Magazyn Gala

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd, jakie wystąpiły na sylwestrze zorganizowanym przez TVN. Wokalistka pokazała się w obcisłym i podkreślającym jej atuty stroju, który przyciągnął uwagę wszystkich osób przybyłych na koncert. Chociaż jej recital był prawdziwym widowiskiem, to najwyraźniej nie każdemu się spodobał.

Beata Kozidrak uchodzi za jedną z największych diw polskiej piosenki. Nic dziwnego, że artystka wciąż otrzymuje wiele propozycji współpracy, której koleżanki po fachu mogą jej jedynie pozazdrościć. Chociaż piosenkarka podczas sylwestra z TVN-em wyglądała zjawiskowo, to ktoś uznał, że jej uroda wymaga pewnych poprawek.

Beata Kozidrak z dorobionymi kocimi uszkami i noskiem

Jak co roku, wiele osób zdecydowało się pozostawić suknie balowe w szafie i spędzić sylwestra przed telewizorem. Powody tego mogą być różne - malutkie dzieci, brak odpowiedniego partnera, słaba sytuacja finansowa lub najzwyczajniej w świecie brak ochoty na świętowanie. Chociaż jest to dość popularna forma rozrywki, to niewiele osób wie, że decydują się na nią również celebryci. Wśród nich znalazła się również Katarzyna Nosowska. Liderka zespołu Hey zrezygnowała z hucznych imprez oraz szalejących tłumów. Zdecydowała się na spędzenie sylwestra w domu, gdzie oglądać mogła jak inne gwiazdy dają popis swojego talentu. Podczas seansu z TVN zdecydowała zażartować sobie z Beaty Kozidrak i nałożyć na nią specjalny filtr przemieniający ją w kota. Wokalistka Bajmu miała w jednej chwili przyodziana została w zwierzęce uszy oraz nos. Filmik z takim jej wizerunkiem Kasia Nosowska opublikowała na swoim Instagramie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani Beaty zbulwersowani. "To brak szacunku"

Beata Kozidrak ma za sobą wiele nagranych płyt, które przyniosły jej nie tylko sławę i pieniądze, ale przede wszystkim grono wiernych fanów. Zwolennicy piosenkarki są w stanie zrobić dla niej wiele - zalicza się do tego również stawanie w jej obronie. Gdy wokalistka konkurencyjnego zespołu opublikowała żartobliwy film z udziałem Beaty, jej fani niemal natychmiast zareagowali. Ich zdaniem takie rzeczy są conajmniej nie na miejscu. - Pani Katarzyno, ja rozumiem, że to ogromny ból, że pani nikt na sylwestrowe występy nie zaprosił, ale może nie jest to powód, żeby robić sobie żarty z innych gwiazd. Zazdrość weszła zbyt mocno? - spytała jedna z internautek - To brak szacunku, jakim wokaliści powinni darzyć siebie nawzajem - napisał ktoś inny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest partner Dody? Otworzycie oczy szeroko ze zdumienia
  2. Ile zarabia Omenaa Mensah? To jakie ma biznesy, może was bardzo zaskoczyć
  3. Szykuje się mocna zadyma wokół rządu PiS! Kaczyński zmienia wszystko na naszych oczach
  4. Gwiazdor TVP właśnie wywołał ogromny SKANDAL! O Sylwestrze w TVN mówią już wszyscy
  5. Jutro nie wychodźcie z domów! Będzie bardzo niebezpiecznie, KOSZMARNY Zeetje nadciąga
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News