Dołączy do Beaty Kozidrak. Dzisiaj mówią o niej tysiące

Dołączy do Beaty Kozidrak. Dzisiaj mówią o niej tysiące Źródło: Fot. Instagram Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek, dzięki czemu może cieszyć się wielką sławą. Wciąż zapraszana jest do różnych show, teraz dowiadujemy się, że do jej najnowszego projektu dołączy inna znana polska piosenkarka.

Beata Kozidrak ma wziąć udział z jednym z programów, który oglądać będzie można w Polsacie. Poza nią w obsadzie znajdzie się z pewnością jeszcze wielu innych artystów, jednak pełny skład poznamy dopiero w przyszłości. Póki co ujawniane są tylko pojedyncze nazwiska. Okazuje się, że w show wystąpią także inne gwiazdy, także te z czołówki polskiej sceny muzycznej. Po sukcesie programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" zaplanowana została jego druga edycja. Program został zaadaptowany z formatu zagranicznego, jednak dobrze przyjął się na polskim rynku i po kosmetycznych zmianach czeka nas kontynuacja. Kto pojawi się w jury?

Beata Kozidrak – gwiazda dołączy do jury

Już wcześniej wiedzieliśmy, że to Beata Kozidrak ma trafić do jury i oceniać wokalistów odtwarzających znane utwory. Program polega jednak na tym, że uczestnicy muszą wykonać piosenkę przed tak zwaną "ścianą", czyli przed setką jurorów, którymi są znani polscy artyści. Jak się okazuje, w nowym sezonie popularnego show wystąpi także Joanna "Ruda" Lazer z zespołu Red Lips. Kto jeszcze ma znaleźć się w jury? Póki co nie znamy listy wszystkich osób, które zgodziły się wystąpić w nowym sezonie "Śpiewajmy razem. All Together Now", jednak pojedynczy wykonawcy ogłaszają swój udział. Wśród nich znaleźli się Dariusz Kordek i Wanda Kwietniewska. Oczywiście zmiany w programie nie będą aż tak radykalne – część z dotychczasowych oceniających ma pozostać w swojej roli w kontynuacji programu. - Doskonale znam ten stres, kiedy stoi się pierwszy raz na dużej scenie, w telewizji i w dodatku przed jury. Pamiętam jakby to było wczoraj. Dlatego uczestnicy programu mogą liczyć na moje pełne wsparcie i słowa otuchy, niemniej jednak wiem także, jak bezwzględny potrafi być rynek muzyczny, który nie ma litości dla ludzi nijakich. Szukam nieprzeciętnych osobowości, które rzucą mnie na kolana. Drugorzędne znaczenie ma dla mnie technika poprawność warsztatowa. Jestem w stanie wybaczyć niedoskonałości techniczne na korzyć charyzmy i oryginalności - mówi Super-Expressowi popularna Ruda z Red Lips. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Zamiast Kwiatkowskiego Kałamaga

Nie jest to jedyna zmiana, która w najbliższej przyszłości czeka program. Już teraz wiemy, że prowadzącego show w pierwszym sezonie Igora Kwiatkowskiego zmieni Mariusz Kałamaga. Produkcja polskiej stacji telewizyjnej polega na wykonywaniu znanych piosenek przed jurorami. Im większa liczba artystów dołączy do uczestnika, tym większe są jego szanse na zwycięstwo w odcinku. Wygrywa ten, kto zdobędzie największe wsparcie jurorów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SZOKUJĄCA reakcja męża gwiazdy Polsatu na informacje o jej romansie z Wojewódzkim
  2. Ukochana gwiazdora Polsatu dźwiga zakupy, a on nic! Jak mu nie wstyd?!
  3. Celebrytka wbiła szpilę otyłej gwieździe Polsatu. To musiało boleć
  4. Okrzyknięto ją "nową Korą". Kim jest Karolina Gibik?
  5. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Super-Express
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News