Na nic zdał się rozwód! Ikona polskiej muzyki i jej druga połówka znów razem

Na nic zdał się rozwód! Ikona polskiej muzyki i jej druga połówka znów razem Źródło: Youtube/julianewa

Beata Kozidrak kilka lat temu zaskoczyła wszystkich swoich fanów oraz media informacją, że zdecydowała się na rozwóz z Andrzejem Pietrasem. Byli oni małżeństwem wiele lat i nikomu nie chciało się wierzyć, że historia ich wielkiej miłości może zakończyć się w taki sposób. Teraz wszystko wskazuje na to, że rozwód na nic się zdał, a legenda polskiej sceny znowu jest ze swoim mężem.

Beata Kozidrak jest jedną z kultowych polskich piosenkarek, która przez wszystkie lata swojej kariery rozkochała w sobie miliony Polaków. Jej koncerty niezmiennie gromadzą tłumy, a każda nowa płyta okazuje się komercyjnym sukcesem, który zapewnia gwieździe ogromne zyski, sławę i popularność w mediach. 

Niedawno jednak wszyscy polscy dziennikarze rozpisywali się o liderce Bajmu nie z powodu jej kolejnego sukcesu zawodowego, a przez nieoczekiwany rozpad jej małżeństwa. Beata Kozidrak po 36 latach związku nagle ogłosiła, że zdecydowała się na rozwód z Andrzejem Pietrasem. Wszyscy jej fani oraz środowisko byli w szoku i długo nie mogli w to uwierzyć, a teraz pojawiły się informacje, zgodnie z którymi jednak rozstanie na nic się nie zdało. Czyżby ikona polskiej muzyki powróciła do swojej drugiej połówki?

Beata Kozidrak wróciła do swojego byłego męża? 

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu nie mogło zabraknąć również Beaty Kozidrak, która na czerwonym dywanie nie pojawiła się jednak sama. Wraz z nią pokazał się Andrzej Pietras, z którym gwiazda spędziła cały wieczór. Po udanej zabawie mężczyzna wezwał taksówkę, która odwiozła ich do domu piosenkarki, gdzie na podwórku stał zaparkowany jego samochód. 

Jak podają media, były mąż jednak nie wsiadł do niego, a wszedł do domu za Kozidrak, gdzie jeszcze przez około godzinę paliły się światła. Następnie wszystko zgasło, a para spędziła razem całą noc. 

- Od czasu ich rozstania po raz pierwszy zdarzyło się tak, że Andrzej został u Beaty na noc. Oni są przyjaciółmi, po tylu wspólnie przeżytych latach wciąż łączy ich praca, córki i wnuki. Od tego nie uciekną, co więcej, to właśnie dla najmłodszego pokolenia chcą być przykładem - mówi w rozmowie z "Życiem na gorąco" koleżanka piosenkarki. 

Jeśli doniesienia te są prawdziwe, wygląda na to, że rozwód na nic się zdał, a między byłymi małżonkami wciąż jest tak wielkie uczucie, jakie było jeszcze kilkanaście lat temu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od dawna sugerowano, że powinni być razem

Nie dla wszystkich jednak informacja o wspólnej nocy pary będzie zaskoczeniem. Ich bliscy oraz przyjaciele od dawna sugerowali, że ich dalsza współpraca na gruncie zawodowym nie jest przypadkiem. Padały sugestie, że nie chcą zrywać ze sobą kontaktu, gdyż uczucie między nimi wciąż kwitnie, jednak nieco się go boją. Jednocześnie obydwoje cały czas doceniają swoją współpracę. 

- On wszystko dopina w najdrobniejszych szczegółach. Jest bardzo profesjonalny, ale przede wszystkim jak nikt inny zna mnie i moje potrzeby. Wie, w jakich warunkach pracuje mi się najlepiej i zawsze stara się je stworzyć - mówiła jakiś czas temu Beata Kozidrak. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Andrzej Duda ma ważną wiadomość dla wszystkich Polaków. Każdy powinien to przeczytać
  4. Dramat Kuby Wojewódzkiego. Po wielkich sukcesach wszystko zaczęło się walić
  5. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News