Przyjaciółka Beaty Kozidrak zdradza PRAWDZIWE powody jej rozwodu. Dla wielu to szok

Przyjaciółka Beaty Kozidrak zdradza PRAWDZIWE powody jej rozwodu. Dla wielu to szok Źródło: screen/YouTube/stylzyciatvp

Beata Kozidrak zdecydowała się zakończyć swoje trwające prawie 40 lat małżeństwo. Jej znajoma zdradziła, jaki był prawdziwy powód rozstania z Andrzejem Pietrasem. Dla wielu osób okaże się on dużym zaskoczeniem.

Beata Kozidrak spędziła z Andrzejem Pietrasem prawie 40 lat swojego życia. Wydawało się, że jest to miłość aż do grobowej deski. Prawda okazała się jednak inna. 8 lipca ubiegłego roku para spotkała się na sali sądowej i od tamtej pory Kozidrak i Pietras formalnie nie są już małżeństwem. Dla wielu osób decyzja o ich rozwodzie była ogromnym zaskoczeniem.

Media od kilku miesięcy żyły rozstaniem Beaty Kozidrak z wieloletnim partnerem. Fani zespołu Bajm spekulowali na temat możliwych przyczyn rozwodu. Podejrzewali, że być może w życiu Pietrasa pojawiła się inna kobieta albo Beata Kozidrak poznała innego mężczyznę. Prawdziwy powód jest jednak zupełnie inny. Nikt nie spodziewał się, że przyczyna rozwodu gwiazdy kultowego polskiego zespołu była właśnie taka.

To dlatego Beata Kozidrak rozwiodła się ze swoim mężem. Jej znajoma zdradziła powód

Powodem rozwodu Beaty Kozidrak nie była zdrada czy inna nieuczciwość ze strony współmałżonka. Znajoma artystki zdradziła dziennikarzom, jaki był prawdziwy powód decyzji o rozwodzie:

- Ona potrzebowała oddechu, świeżego powietrza, ale przez całe lata nie miała tego sobie jak zorganizować - tłumaczy jej znajoma wokalistki zespołu Bajm.

Beata Kozidrak nie miała przestrzeni dla siebie, ponieważ mąż towarzyszył jej od pierwszych kroków na scenie, a ich życie prywatne i zawodowe przenikały się. Gwiazda zbyt późno zrozumiała, że połączenie sfery prywatnej i zawodowej może mieć tragiczne konsekwencje. Na początku było to dobre rozwiązanie, ponieważ małżonkowie mogli spędzać ze sobą dużo czasu. Jednak szybko przekształciło się to w rutynę i zmęczenie współmałżonkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Beata Kozidrak popełniła błąd. Dziś przestrzega przed nim swoje córki

Beata Kozidrak jest świadoma, jaki błąd popełniła w relacji z mężem. Dzisiaj przestrzega przed nim swoje córki, ponieważ obie idą w jej ślady. Mąż starszej córki Katarzyny jest gitarzystą zespołu, w którym ona śpiewa. Młodsza córka Agata tworzy modową markę wraz ze swoim ukochanym. Zdaniem ich matki, obie spędzają zbyt dużo czasu ze swoimi partnerami. Psychologowie potwierdzają zdanie piosenkarki na ten temat:

- Podstawą udanego związku jest podsycanie wzajemnej atrakcyjności i pewna tajemniczość. Wspólna praca może się udać, jeśli jest wyraźny podział obowiązków, każdy ma swoje grono znajomych, a życie zawodowe jest oddzielone od prywatnego - oceniają specjaliści.

Beata Kozidrak nie zdołała uchronić swojego małżeństwa przed tym błędem. Czas pokaże, czy będzie on dotyczył również jej dorosłych dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. Wielkie szczęście Grażyny Torbickiej. Najszczersze gratulacje
  4. Polska piosenkarka ostro o swojej przeciwniczce. Nazwała ją workiem na spermę
  5. Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała
  6. Wiśniewscy stracili dom warty miliony! To nie koniec problemów z pieniędzmi

źródło: Pomponik

Następny artykuł