Z Beatą Kozidrak jest bardzo źle. Zajmuje się nią specjalista

Z Beatą Kozidrak jest bardzo źle. Zajmuje się nią specjalista

Beata Kozidrak jako jedna z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu, wciąż jest na świeczniku. Mimo, iż jej życie zawodowe ma się świetnie, to prywatne pozostawia wiele do życzenia. Piosenkarka zmaga się z problemem ciężkim do tego stopnia, że wymagana była pomoc specjalisty.

Można by rzec, że Beata Kozidrak ma co świętować. Duży jubileusz działalności zespołu Bajm to naprawdę wielkie wydarzenie. Podczas gdy wokalistka powinna zająć się celebrowaniem 40-lecia kariery, sen z powiek spędza jej inna sprawa. O problemach piosenkarki z jej mężem głośno było już spory czas temu. W końcu po 36 latach małżeństwa para zdecydowała się na rozwód. Nie trzeba było długo czekać, by para ponownie zaczęła mieć się ku sobie. Ich relacje znacznie się poprawiały, niestety, nie na długo. Podobno dawni małżonkowie przeżywają kolejny kryzys.

Niewygodna prawda

O chłodnych relacjach pary poinformowała osoba z produkcji programu śniadaniowego stacji TVN. - Przed wejściem na żywo patrzyli na siebie skrzywieni. Beata nie potrafiła ukryć złości. Po programie wyszli bez słowa, osobno, każde poszło w swoją stronę. Jak dwoje obcych sobie ludzi - wyznaje obserwator. Prawdopodobnie punktem zwrotnym w relacjach Kozidrak i Pietrasa było wyjście na jaw pewnego, niewygodnego faktu. Po rozwodzie Andrzej Pietras miał proponować współpracę zmarłemu bratu Beaty, która miała na celu stworzenie konkurencyjnego dla Bajm zespołu.

Interwencja córek i pomoc specjalisty

Beata Kozidrak próbowała odciąć się od byłego męża, jednak okazało się, że nie jest to proste, gdyż Pietras jest najlepszym menedżerem, jakiego zna wokalistka. Mimo niechęci do siebie, ich współpraca jest nieunikniona. Do relacji byłych małżonków postanowiły wtrącić się ich córki. - Namówiły Beatę, żeby zaczęła chodzić na terapię. Może to ją uspokoi i pozwoli ocieplić relacje, bo przecież żadne z nich nie zrezygnuje z Bajmu - wyznaje osoba z otoczenia pary.

Czy odbędą się najbliższe koncerty Beaty Kozidrak?

Jak wynika z oficjalnych informacji, prywatne problemy Beaty nie będą mieć wpływu na planowane występy. Fani mogą być spokojni. 40-lecie zespołu świadczy nie tylko o wspaniałej twórczości artystki, ale jest przede wszystkim dowodem na niezawodność zespołu. Umiejętność oddzielenia życia zawodowego od problemów życia codziennego jest kluczowa wśród profesjonalistów.ZOBACZ TAKŻE:
    1. TVP w furii! Ich wielki gwiazdor ogłosił, że jest gejem. Natychmiast go wyrzucili!
    2. Małgorzata Kożuchowska zdruzgotana. Jej plany legły w gruzach
    3. Córka kultowej, polskiej piosenkarki bez ubrań! Zdjęcie krąży po internecie
     
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News