Niespodziewane doniesienia o Beacie Kozidrak! Odebrało nam mowę

Niespodziewane doniesienia o Beacie Kozidrak! Odebrało nam mowę

Beata Kozidrak zszokuje swoich fanów. Popularna wokalistka kultowego zespołu Bajm przyjęła właśnie propozycję zawodową, która może na zawsze odmienić oblicze jej kariery. Czym takim zadziwi nas uwielbiana przez Polaków gwiazda?

Beata Kozidrak to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych postaci rodzimego show-biznesu. Wokalistka, która zasłynęła swoją działalnością muzyczną, teraz może stać się jedną z twarzy telewizji Zygmunta Solorz-Żaka, który miał nie szczędzić gwieździe polskiej estrady hojności. Czy marzenie Kozidrak o trwałym zaistnieniu w telewizji się ziści?

Beata Kozidrak zaskakuje. Polsat hojnie nagrodzi wokalistkę?

O tym, że Beata Kozidrak jest osobą nieuchwytną dla polskich programów telewizyjnych, mogliśmy przekonywać się od lat. Liderka Bajmu stanowczo unikała udziału w jury programów muzycznych, tanecznych, talent-show czy teleturniejach. O wdzięki kobiety od lat zabiegali tacy potentaci jak TVP, TVN czy Polsat, z którym teraz gwiazda ma się związać zawodowo. Przed laty gwiazda estrady co prawda próbowała zaistnieć w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych i skusiła się rolą jurorki w programie TVP: Bitwa na Głosy. Ten jedyny raz w telewizji nie przypadł jednak piosenkarce do gustu, która miała wielkie wątpliwości dotyczące systemu liczenia głosów telewizji publicznej. Od tej pory autorka hitów "Na pustyni nie ma wody" stanowczo odmawiała. Do zmiany zdania miał ją przekonać nie kto inny jak Nina Terentiew

Caryca polskiej telewizji przekonuje ikonę muzyki

Przyjaźń Terentiew i Kozidrak jest jedną z bardziej ikonicznych w polskim show-biznesie. Jedna z ważniejszych twarzy Polsatu postanowiła użyć swoich dobrych stosunków z gwiazdą estrady i jeszcze raz spróbować przekonać ją do udziału w telewizyjnym projekcie. Pomimo tego, że wokalistka początkowo odmawiała udziału w przedsięwzięciu, to w końcu się zgodziła. Argumentem był tutaj potężny kontrakt wynegocjowany przez syna gwiazdy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Były mąż Kozidrak, Andrzej, który jest także jej managerem, znany jest z wywalczania wielkich stawek dla swojej byłej ukochanej. Tym razem mężczyźnie udało się wyciągnąć od Zygmunta Solorz-Żaka kontrakt, który ma przekraczać pół miliona złotych. W zamian za takie wynagrodzenie, gwiazda ma zostać twarzą programu Śpiewajmy razem. All Together Now. - Beata odpoczywała, a w tym czasie Andrzej negocjował warunki umowy. Nie musiała się niczym stresować, Andrzej wynegocjował świetną stawkę - ujawnia w Super Expressie znajomy piosenkarki. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. M jak Miłość miało wyglądać KOMPLETNIE inaczej. Fanom opadły szczęki
  2. OBLEŚNY atak na Radwańską! „Mam nadzieję, że ktoś POŁAMIE CI NOGI K*RWO”
  3. Z ostatniej chwili: Wspaniała inicjatywa księdza na pogrzebie Adamowicza
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News