Beata Kozidrak na wizji zaprezentowała wszystkie swoje oszałamiające kreacje. Tak "pokręconej" garderoby nie ma żadna polska gwiazda

Beata Kozidrak na wizji zaprezentowała wszystkie swoje oszałamiające kreacje. Tak "pokręconej" garderoby nie ma żadna polska gwiazda Źródło: Instagram/Beata Kozidrak

Beata Kozidrak uchyliła rąbka tajemnicy. Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej pokazała, jak wygląda jej garderoba. Miejsce, w którym trzyma swoje oryginalne kreacje, robi niesamowite wrażenie.

Beata Kozidrak należy do jednych z najbardziej wystylizowanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej oryginalne kreacje wprawiają w osłupienie. Gwiazda wyznaje zasadę, że każde wydarzenie zasługuje na inną stylizację. Z tego właśnie powodu jej garderoba ma tak pokaźne rozmiary.

Wokalistka zespołu Bajm uchyliła rąbka tajemnicy i postanowiła pochwalić się swoją garderobą. Dziennikarka TVN Style była pod ogromnym wrażeniem rozmiaru pomieszczeń, w których Beata Kozidrak trzyma swoje oryginalne stylizacje. Garderoba piosenkarki składa się z kilku pomieszczeń. Przestrzeń jest większa niż mieszkanie niejednej polskiej rodziny. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych zostały wyeksponowane ekstrawaganckie kreacje, buty i cenna biżuteria. 

Beata Kozidrak pochwaliła się swoją garderobą. Cóż za luksus!

Każda kobieta marzy o garderobie, jaką może pochwalić się Beata Kozidrak. Pomieszczenie, w którym znajdują się szafy z ekstrawaganckimi kreacjami, ma wielkość dużego pokoju. Każda stylizacja gwiazdy jest odpowiednio wyeksponowana. Są to przede wszystkim oryginalne suknie z koncertów i innych prestiżowych wydarzeń. 

W pomieszczeniach znajdują się również specjalnie zaprojektowane szafki na buty. Każda para jest odpowiednio wyeksponowana i gotowa do założenia. W centralnej części pomieszczenia Beata Kozidrak umieściła gablotę z biżuterią i innymi akcesoriami. Na pierwszy rzut oka widać, że piosenkarka przywiązuje wagę do każdego elementu swojego wizerunku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tak "pokręconej" garderoby nie ma nikt

Beata Kozidrak jest znana ze swojego zamiłowania do oryginalnych kreacji. Piosenkarka ma swój własny, niebanalny styl i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych celebrytów. Nic więc dziwnego, że jej luksusowa garderoba jest naprawdę "pokręcona". Każda ekstrawagancka kreacja ma swoją historię i stanowi dla gwiazdy cenną pamiątkę.

Wokalistka zespołu Bajm przyznaje, że niektóre suknie pełnią wyłącznie funkcję miłych pamiątek. Podobnie jak wiele innych gwiazd, Beata Kozidrak stara się unikać zakładania tych samych kreacji. Lubi zaskakiwać swoich fanów i decydować się na kolejne wizerunkowe eksperymenty. Jej życie zawodowe jest tak bogate, że wkrótce będzie musiała powiększyć swoją garderobę.

Tak wyglądają wnętrza garderoby, którą pochwaliła się Beata Kozidrak:

YouTube/TVN Style

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News