Kozidrak nie wytrzymała. Wpadła w płacz przed kamerami

Kozidrak nie wytrzymała. Wpadła w płacz przed kamerami Źródło: TVN/Uwaga

Beata Kozidrak wciąż nie może się pogodzić ze stratą brata. Jarosław był nie tylko członkiem zespołu, ale i przyjacielem wokalistki. Ogromny ból po stracie mężczyzny wciąż wzbudza ogromne emocje u artystki. Przed kamerami TVN płakała.

Beata Kozidrak wraz z bratem i Andrzejem Pietrasem założyła zespół Bajm w 1978 roku. Artystka wspominała, że jeszcze będąc dziećmi Jarosław grał na gitarze, ona - śpiewała. W najnowszym wywiadzie powiedziała o bólu i braku. Przed kamerami nie potrafiła powstrzymać łez.

Powiedziała o śmierci brata i bólu. Czy Beata Kozidrak poradziła sobie ze stratą?

Bajm świętuje w tym roku czterdziestolecie pracy artystycznej. Niestety, w zespole brakuje podczas uroczystych koncertów jednego z najważniejszych członków. Jarosław Kozidrak odszedł w 12 czerwca 2018 roku i pozostawił po sobie ogromną pustkę. Beata Kozidrak podczas koncertu w Lublinie zadedykowała bratu piosenkę. Obecni fani płakali wraz z nią. W wywiadzie dla TVN postanowiła raz jeszcze opowiedzieć o swojej relacji z ukochanym bratem. - Na początku mojego życia brat był najważniejszy. Przychodził z gitarą. Nie dawał mi spać. Rozmawialiśmy o muzyce, grał jakieś piosenki. Zainteresował mnie muzyką. Był dla mnie przyjacielem, tym pierwszym przyjacielem, który pomagał mi w życiu - powiedziała dziennikarzowi wokalistka. Koncert w Lublinie, zaplanowany na kilka miesięcy do przodu był terapią. Postanowiła, że nie odwoła trasy koncertowej, a najważniejsze utwory zadedykowała właśnie Jarosławowi. - To był straszny cios. Po pogrzebie wszyscy myśleli, że odwołam koncerty, ale nie byłam w stanie, bo pomyślałam sobie, że to będzie dla mnie terapią. Mówiąc o Jarku na koncercie, było magicznie. Czułam się, jakbym śpiewała przed przyjaciółmi. Jarka zabrakło, ale myślę, że on tam wtedy był z nami wszystkimi - mówiła płacząc przed kamerami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Doświadczona przez los nie poddaje się. Trudnym wydarzeniem był dla Kozidrak także rozwód z Andrzejem Pietrasem. Para wciąż ze sobą współpracuje, mężczyzna jest menadżerem Bajmu. Pomimo waśni, nie chcą opowiadać o kulisach decyzji. Oboje przyznają, że wciąż się ze sobą przyjaźnią. Koncerty Bajmu zawsze są ogromnym wydarzeniem dla fanów. Można przypuszczać, że kolejna płyta będzie dla Beaty ważna. Być może opowie w niej o swoim bracie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje aktorka kultowego serialu na TVP. Wszyscy ją kochali
  2. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  3. Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze
  5. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów. Wróży im się duże pieniądze
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News