Oficjalne, okropne wiadomości dla Beaty Kozidrak. Oświadczenie służb ją dobije

Oficjalne, okropne wiadomości dla Beaty Kozidrak. Oświadczenie służb ją dobije

Beata Kozidrak nie może pozbierać się po śmierci brata. Jarosław odszedł nagle, bez wcześniejszych objawów i bez zapowiedzi. Podejrzana śmierć artysty zapoczątkowała śledztwo, które miało podać oficjalną przyczynę zgonu. Służby w końcu wydały oświadczenie - znają odpowiedź.

Dlaczego Jarosław Kozidrak zmarł? Potwierdzonej przyczyny nie podawano aż do teraz. Współzałożyciel "Bajmu" i brat Beaty Kozidrak odszedł nagle 12 czerwca tego roku. Oficjalne oświadczenie na stronie Bajmu poinformowało fanów o wszystkim prócz przyczyn zgonu. - Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM – Jarosław Kozidrak. To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: Józek nie daruję Ci tej nocy, Nie ma wody na pustyni czy Dwa serca Dwa smutki. Pogrążeni w bólu - napisała Beata Kozidrak i jej były mąż Andrzej Pietras.

Beata Kozidrak będzie przerażona oświadczeniem śledczych

Prokuratura w Lublinie zleciła sekcję zwłok, otworzono również śledztwo w sprawie tej nietypowej śmierci. Wiadomo było, że Jarosław Kozidrak zmarł podczas tworzenia kolejnego utworu dla zespołu "Bajm". Teraz wiemy, że za jego odejściem stała... cukrzyca. To właśnie ta podstępna choroba, niewydolność układu krążenia oraz słabe serce zabrały Jarosława z tego świata. Beata Kozidrak powinna to przemyśleć. Cukrzyca w wielu przypadkach jest dziedziczna, a kilogramy nadwagi, mały ruch i zła dieta tylko zwiększają szansę zachorowania. Beata nie musi wstydzić się swojej figury, ale zalecana jest regularna kontrola oraz badania. Mamy nadzieję, że artystka zadba o swoje zdrowie, zważając na tragedię, która ją dotknęła. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najsłynniejszy jasnowidz szokuje, środowisko LGBT w furii. "Jestem GEJEM"
  2. Twórca ujawnia przykre kulisy "Świata według Kiepskich": "Wstydzę się tego"
  3. Co na to ich dzieci? Wpis Zamachowskich mówi zdecydowanie zbyt dużo
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News