Przyjaciółka Kozidrak zdradziła jej tajemnice. Obdarła ją z prywatności do cna

Przyjaciółka Kozidrak zdradziła jej tajemnice. Obdarła ją z prywatności do cna Źródło: fot. youtube.com/Wideoportal

Beata Kozidrak od lat znajduje się na językach wszystkich. Ciągle aktywna artystka przeżywa ostatnio bardzo ciężkie chwile, a bliska jej osoba obnażyła ją przed mediami. Wiemy już, jak prezentują się jej relacje z córkami.

Dwa lata temu wokalistka legendarnego i nadal dającego koncerty Bajmu rozwiodła się ze swoim mężem, także założycielem zespołu i jego gitarzystą Andrzejem Pietrasem. Artystka mówi, że po odejściu od muzyka czuje się świetnie i swobodnie. - Ona potrzebowała oddechu, świeżego powietrza, ale przez całe lata nie miała tego sobie jak zorganizować - zdradziła mediom przyjaciółka Kozidrak. Jak widać, wokalistce nie udało się połączyć obowiązków małżeńskich i zawodowych w zdrową relację. Nie jest to jednak koniec gorących rewelacji zdradzonych mediom.

Beata Kozidrak obnażona

Teraz po wielu miesiącach upragnionej swobody, twarz Bajmu wie najlepiej, co poszło nie tak w jej niemal 40-letnim związku z Andrzejem Pietrasem. Teraz pragnie, by jej dwie córki nie popełniły podobnych błędów. Będzie to wyjątkowo trudne, gdyż obie panie już dziś pracują ze swoimi ukochanymi. 34-letnia Katarzyna jest żoną gitarzysty Kashmiru Kamila Wyzińskiego, zespołu, w którym jest wokalistką. Młodsza, 22-letnia Agata, buduje własną firmę odzieżową wraz z ukochanym Michałem. Beata wkłada wiele z rozwijanie kontaktu z córkami i doradzanie im, tak by ich związki ze współpracownikami nie skończyły się rozczarowaniem, wypaleniem się uczucia i być może zawodowym rozczarowaniem. - Beata tłumaczy córkom, że taka sytuacja prędzej czy później może doprowadzić do kłótni i nieporozumień. Problemy przez lata narastają, piętrzą się, aż w końcu wszystko wybucha. Tak jak w jej małżeństwie - dowiedział się Pomponik.pl. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsające oskarżenia wobec Kurdej-Szatan! „To nieetyczne”
  2. Michał Szpak jakiego nie znacie. Pokazał zupełnie inne oblicze
  3. Upokorzyli najpopularniejszą dziennikarkę DDTVN! To musiało boleć
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News