To był SŁYNNY muzyk! Beata Kozidrak zdradza drastyczne szczegóły molestowania

To był SŁYNNY muzyk! Beata Kozidrak zdradza drastyczne szczegóły molestowania Źródło: Fot. YouTube/Uwaga! TVN

Beata Kozidrak, jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu zdecydowała się, opowiedzieć o największej traumie swojej kariery. Wokalistka zdradziła w najnowszym wywiadzie, że była molestowana. Sprawcą był słynny muzyk.

Beata Kozidrak już od 40 lat zachwyca nas swoją charyzmą i głosem. Jej wielka kariera rozpoczęła się w 1978 roku za sprawą zespołu Bajm, który założyła m.in. z mężem i bratem. Grupa koncertuje do dzisiaj pomimo przejściowych problemów. Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu grupy był rozwód Kozidrak i gitarzysty Andrzeja Pietrasa. Pomimo pogłosek o planowanej zmianie składu, artystka pozostała w szeregach, zespołu, którego legendę tworzyła. Kariera nie zawsze opiewa w same pozytywne doświadczenie. Artystka zdecydowała się niedawno opowiedzieć o jednej z największych traum w jej życiu.

Beata Kozidrak była molestowana

Ostatni wywiad wokalistki dla magazynu "Rewia" okazał się prawdziwym szokiem dla dziennikarzy i czytelników. Beata Kozidrak zdecydowała się w nim opowiedzieć o straszliwym doświadczeniu z występów za granicą. Jak wyznała piosenkarka, gdy wraz z Bajmem koncertowała w Wielkiej Brytanii "pewien znany" muzyk dopuścił się wobec niej molestowania. Do przestępstwa doszło w Londynie. - Pewien bardzo znany muzyk przekroczył wobec mnie dopuszczalne granice. Mój mąż natychmiast stanął w mojej obronie. Nie nagłaśniałam tego, choć to może błąd - powiedziała Kozidrak. Po tych wydarzeniach gwiazda wciąż potrzebuje kogoś, przy kim może czuć się bezpiecznie. Właśnie dlatego miała powrócić do współpracy z byłym mężem Andrzejem Pietrasem.

#MeToo

Wyznanie Beaty Kozidrak, choć nie koniecznie musi odnosić się do szczytnej akcji "MeToo", wydaje się jej następstwem. Po oskarżeniach, które padły pod adresem hollywoodzkiego producenta Harleya Weinsteina wiele gwiazd zdecydowało się opowiedzieć o swoich doświadczeniach z molestowaniem. Słowa wokalistki Bajmu, chociaż nie pierwsze tego typu w naszym kraju, mogą pociągnąć za sobą następne. Powszechnie wiadomo przecież, że wiele znanych dziś artystek i artystów padło ofiarami przemocy seksualnej, lecz przez strach przed stygmatyzacją, nie mówią o tym wprost. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kierowca vana przez 80 metrów taranował ludzi! Człowiek nie żyje, reszta walczy o życie
  2. Putin poniósł porażkę. Chciał wykorzystać swoich obywateli, ale się mu nie dali
  3. Porażka PiS! Frasyniuk został uniewinniony przez Sąd
źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News