Kozidrak nie wytrzymała. Gorzko o kulisach pogrzebu

Kozidrak nie wytrzymała. Gorzko o kulisach pogrzebu

Beata Kozidrak przechodzi właśnie niezwykle trudne chwile. Wokalistka pożegnała bowiem ukochanego brata, który zmarł nagle w wieku 63 lat. Gwiazda zdecydowała się więc wreszcie oficjalnie podzielić z fanami trudnymi przemyśleniami na temat tragicznej sytuacji.

Gdy Kozidrak dowiedziała się o śmierci brata, bardzo szybko odcięła się od mediów. Opublikowała na Facebooku jedynie pożegnalny post, jednak nie chciała odpowiadać na pytania fanów ani dziennikarzy.

Beata Kozidrak szczerze o ostatnim pożegnaniu brata

Jako że rodzina Kozidraka jest już po jego pogrzebie, wokalistka zdecydowała się po raz pierwszy skomentować nową rzeczywistość, w której się znalazła. Warto zaznaczyć, że wypowiedziane przez nią słowa okazały się niezwykle gorzkie i zasmucające. - Z całego serca dziękuję wszystkim za wsparcie i wyrazy współczucia po śmierci mojego brata. To były bardzo trudne dni, które spędziłam z najbliższą rodziną - rozpoczęła piosenkarka.

Gwiazda Bajmu ostro o krajowych mediach plotkarskich

- Przez ten czas wyłączyłam się i byłam z dala od chaosu, który panował w mediach. Dziś, po przeczytaniu serii artykułów na mój temat jak i mojej rodziny, jestem zaskoczona jak daleko mogą posunąć się media w kwestii przekazu informacji. Nie potrafię opisać jak bardzo przybiły mnie zdjęcia z pogrzebu, które pojawiły się na portalach plotkarskich. Czuje wielki żal do ludzi, którzy publikują nieprawdziwe wiadomości dotyczące mojego byłego męża. Andrzej jako współzałożyciel zespołu BAJM oraz wieloletni przyjaciel śp. Jarka był obecny na pogrzebie - dodała jednak także wyraźnie poruszona.

Prognoza na przyszłość

Ostatecznie gwiazda zaznaczyła jednak, że nie zamierza odwoływać zaplanowanych na najbliższe tygodnie koncertów. - Muzyka zawsze była dla mnie terapią. Jestem pewna, że spotkania z publicznością pomogą mi przejść ten bolesny czas - przyznała szczerze Kozidrak.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynna, polska aktorka walczy o życie córki. Nie poddaje się
  2. Polska aktorka bardzo cierpi. Musi poddać się operacji
  3. Znana celebrytka piekielnie ostro o gwieździe Polsatu: „Ona nie chce długo żyć”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News