Beata Kozidrak była molestowana? "Nie nagłaśniałam tego"

Beata Kozidrak była molestowana? "Nie nagłaśniałam tego"

Beata Kozidrak zapisze się w historii polskiej muzyki, jako jedna z jej największych ikon. Artystka nie schodzi z estrady od parudziesięciu lat, nawet teraz, po śmierci swojego brata. O Kozidrak nadal rozpisują się krajowe media. Ostatnio, przy okazji udzielanego wywiadu, wokalistka zdecydowała się na mocne wyznanie.

Beata Kozidrak należy do legend polskiej sceny muzycznej, jej debiut przypada na początek działalności zespołu "Bajm", z którym była związana przez wiele lat. Uczestniczyła w tworzeniu największych przebojów formacji m.in. utworów "Biała armia", "Dwa serca dwa smutki" oraz "Myśli i słowa". Pisała teksty, śpiewała, a także komponowała muzykę. Po rozstaniu z mężem rozpoczęła karierę solową, która miała się dla niej okazać zupełnie nowym etapem w życiu. Poprzez samodzielne wypłynięcie na głębokie wody mogła w pełni wykorzystać swoje możliwości wokalne, ponieważ zasięg jej głosu to aż cztery oktawy. Opowiedziała o tym w ostatnio udzielonym wywiadzie. - Było to dla niej coś zupełnie nowego, taki powiew świeżości. Zachwyciła się tym, bo przecież przez 30 lat, zawsze był obok niej Andrzej Pietras, który wprawdzie ją chronił, ale też w jakimś stopniu ograniczał - powiedziała jedna z osób z otoczenia artystki "Pomponikowi".

Czy Beata Kozidrak była molestowana?

Artystka podczas wywiadu zdecydowała się na jeszcze jedno wyznanie. Mówiąc o Andrzeju Pietrasie, podkreślała jak ważna była dla niej opieka, którą ją otaczał. Zasugerowała, że pewnego razu obronił ją, kiedy została napastowana przez innego muzyka. - Pewien bardzo znany muzyk przekroczył wobec mnie dopuszczalne granice. Mój mąż natychmiast stanął w mojej obronie. Nie nagłaśniałam tego, choć to może błąd... - powiedziała Beata Kozidrak. PRZECZYTAJ:
  1. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Wiemy, jak dokładnie zginął syn Leszka Millera
  2. A więc jednak! Dostaniecie 1000 plus, ale pod jednym wyjątkiem
  3. Pilna rozmowa Kaczyńskiego z Szydło. Była premier musi wyjechać z Polski na stałe
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News