Została już tylko modlitwa. Dramat Beaty Kozidrak

Została już tylko modlitwa. Dramat Beaty Kozidrak Źródło: fot. Youtube

Beata Kozidrak jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Wygląda na to, że pozostaje jej się odwołać już tylko do modlitwy. Wszyscy trzymają kciuki za to, by los okazał się jednak łaskawszy. 

Beata Kozidrak zawsze stara się uśmiechać i zachowywać pogodę ducha, ale nie w każdej sytuacji jest to możliwe. Aktualnie na piosenkarkę spadły poważne rodzinne problemy, które utrudniają jej w stu procentach aktywne spędzanie czasu. Mama Beaty jest bardzo poważnie chora. Można by powiedzieć, że wokalistce pozostała tylko modlitwa o poprawę jej stanu zdrowia. Artystka robi teraz wszystko, żeby wesprzeć swoją rodzicielkę.

Beata Kozidrak modli się za mamę

– Mama ma problemy ze wzrokiem i z pamięcią. Z rodzeństwem walczymy, aby było jak najlepiej – wyznała piosenkarka w programie "Demakijaż". Zawsze momenty, w których rodzice zaczynają poważnie chorować są dla dzieci trudne, niezależnie od tego, ile te dzieci mają lat. Piosenkarka w ostatnich tygodniach dużo czasu spędza w rodzinnym domu w Lublinie, przy swojej mamie. To konieczne, ponieważ kobieta potrzebuję opieki na stałe, dlatego są przy niej wszystkie jej dzieci. - Mama Beaty sama już sobie nie poradzi. Słabnie w oczach. Potrzebuje Beaty, Jarka i Marioli, trójki swoich dzieci. Oni cały czas są przy niej – zdradził informator tygodnika "Świat i Ludzie". Piosenkarka wciąż wierzy, że głęboka modlitwa sprawi, iż mama wróci do dawnej sprawności. Mamy nadzieję, że jej prośby się spełnią i mamie jednak się poprawi. Piosenkarka niestety przestała sobie radzić z ciężko chorą matką, która potrzebuje całodobowej opieki. Razem z rodzeństwem postanowiła oddać ją do domu spokojnej starości. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS robił wszystko żeby to ukryć! Ujawniono prawdziwy dług Polski, spadniecie z krzeseł
  2. Dresiarze rzucili się na Gessler z pięściami! Koszmarne sceny w Łodzi
  3. Zła wiadomość dla Kaczyńskiego! Następne wybory będą dla niego ostatnie?
  4. Meghan Markle POKONAŁA Kate Middleton. Księżna jest wściekła
  5. Media na tropie ogromnej prowokacji w PiS! Wykorzystano do tego kobietę?
Źródło: gwiazdy.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News