Beata Kozidrak wyprzedaje majątek. Koszmar legendarnej wokalistki Bajmu

Beata Kozidrak wyprzedaje majątek. Koszmar legendarnej wokalistki Bajmu Źródło: youtube.com/tvnPL

Beata Kozidrak ma nie lada problem. Słynna wokalistka hitowego zespołu Bajm nie jest oszczędzana przez los w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że niedawno umarł jej brat, Jarosław. Po jego śmierci na jaw wyszła tajemnica jego i byłego męża Kozidrak, Andrzeja Pietrasa. Teraz okazuje się, że istnieją niemałe niejasności dotyczące majątku byłego już małżeństwa. Nie wygląda to dobrze dla artystki.

Beata Kozidrak bez wątpienia nie może nazwać ostatnich miesięcy bardzo udanymi. Śmierć brata, Jarosława, a później wypłynięcie na jaw tajemnicy skrywanej przez niego i jej byłego męża, Andrzeja Pietrasa, odbiły na niej swoje piętno. To jednak nie koniec koszmaru wokalistki. Artystka ma problem z zamknięciem rozdziału w swoim życiu, jakim niewątpliwie był 36-letni związek z Andrzejem Pietrasem. Po dwóch latach od rozwodu wciąż nie sfinalizowała sprawy dotyczącej majątku, który należy do pary.

Beata Kozidrak i kwestia majątku

Po rozłące wokalistka oddała się pracy artystycznej, na bok odstawiając formalne kwestie dotyczące rozwodu. Nagrała płytę "B3", której tytuł tłumaczony jest jako "Być wolnym". Niestety, widmo kłopotów już czaiło się za rogiem. Zaczęło się niedawno - po śmierci Jarosława, brata Beaty, na jaw wyszło, że ten we współpracy z Pietrasem w tajemnicy pracował nad stworzeniem formacji, która będzie konkurencją dla zespołu Bajm. Mocno zachwiało to zespołem, który w tym roku obchodził swoje 40-lecie. Nie pomogło także artystce w kwestii podziału majątku z Pietrasem, co do którego kompletnie straciła cierpliwość. Przypomniało także wokalistce, że czas najwyższy jednak się sporną kwestią zająć. Parze już udało się sprzedać samolot Antonowa, który służył im przez wiele lat i był prawdziwym oczkiem w głowie. Jak opisywała go wokalistka, maszyna była bezpieczniejsza niż auto i pomagała zachować zespołowi Bajm należyty profesjonalizm. - Nasz samolot jest bezpieczniejszy niż auto, podróżujemy nim. To część profesjonalizmu: tak jak szafa z ubraniami, lustra z oświetleniem i zaufany kucharz, który wie, jak przyrządzić moją ulubioną solę. Podróż samochodem z Lublina do Szczecina trwa jedenaście godzin. Po takim czasie nie masz siły wyjść na scenę - mówiła swojego czasu o maszynie Beata Kozidrak.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Problem sprzedaży willi

O tyle o ile samolot udało się spieniężyć, a uzyskane finanse podzielić na pół, Beata Kozidrak nie ma tak łatwo z willą zlokalizowaną pod Lublinem. Jak się okazuje, sprzedanie 800-metrowego przybytku nie jest takie łatwe. Willę znaleźć można na kilku ogłoszeniach w internecie, a jej koszt jest wprost zawrotny. Kozidrak i Pietras liczą sobie za nią 7 mln złotych. Warto jednak dodać, że lokal gotowy do zamieszkania od ręki. Nic dziwnego więc, że dom wciąż oczekuje kupca. Nastręcza to jednak problemów gwieździe, która nie może cały czas zamknąć rozdziału w swoim życiu. Dopóki bowiem willa jest niesprzedana koszmar rozwodu po 36 latach małżeństwa wisi w powietrzu. Mało tego - parę czeka także sprzedaż willi, która znajduje się w południowej Hiszpanii w Marbelli, 47 km na zachód od Malagi. Na razie rodzina Kozidrak korzysta z niej w celach wypoczynkowych, ale to tylko kwestia czasu, kiedy i ten budynek trafi do internetu jako oferta sprzedaży.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najbliższa Kaczyńskiemu kobieta walczy o życie. Prezes modli się w kaplicy
  2. Kaczyński jest w poważnym niebezpieczeństwie! Tragiczna wpadka TVN
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News