Stan Beaty Kozidrak się jest rozpaczliwy i tragiczny. Nie chce się pokazywać, nie potrafi śpiewać

Stan Beaty Kozidrak się jest rozpaczliwy i tragiczny. Nie chce się pokazywać, nie potrafi śpiewać

Według doniesień Beata Kozidrak jest w coraz gorszym stanie po stracie swojego brata. W mediach krążą doniesienia, które przeraziły jej fanów. Czyżby było z nią aż tak źle?

Beata Kozidrak bez wątpienia przeżywa teraz bardzo trudny okres w swoim życiu. Zaledwie kilka dni temu zmarł jej brat Jarosław Kozidrak. Jak donosi "Fakt" piosenkarka cały czas nie może się otrząsnąć z tej tragedii, ma też problem, aby wrócić do normalnego życia. Dodatkowo wiele wskazuje na to, że śmierć brata może bardzo mocno się obić na jej życiu zawodowym. Fani zespołu Bajm są przerażeni.

Beata Kozidrak nie może się otrząsnąć po śmierci brata

Jarosław Kozidrak był współzałożycielem zespołu Bajm oraz brał udział w tworzeniu największych przebojów grupy. Beata cały czas nie może dojść do siebie po stracie brata, byli sobie bardzo bliscy i jego śmierć jest dla niej potężnym ciosem. Na ten rok Beata Kozidrak wraz z zespołem ma zaplanowaną jubileuszową trasę koncertową z okazji 50 lecia grupy. Jednak według doniesień "Faktu" stan wokalistki jest tak zły, że koncerty mogą się nie odbyć. - Jest roztrzęsiona i mówi, że na dłuższą metę nie jest w stanie pracować - zdradza znajomy piosenkarki. Co prawda koncert w ostatni weekend koncert Bajmu się odbył, jednak był to występ upamiętniający brata wokalistki. Według ustaleń Faktu Kozidrak nie ma siły na dalszą pracę, dodatkowo, gdy słyszy piosenki, przy których pracował jej brat, od razu napływają jej łzy do oczu.

 - Beata nie wyobraża sobie, by śpiewać na scenie piosenki, które stworzyła z bratem. To dużo ją kosztuje. Wie, że się rozklei. Koncert w weekend był bardzo smutny, a ona nie chce przygnębiać publiczności i pokazywać się jej w tak złym stanie. Uważa, że przerwa dobrze jej zrobi - dodaje informator Faktu.

Wiele wskazuje na to, że faktycznie trasa koncertowa, może się przedwcześnie skończyć. Czy śmierć Jarosława Kozidraka może oznaczać koniec kariery jego siostry? Fani mają nadzieję, że nie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewica chce zlinczować Jaruzelską! Powiedziała coś co ich rozwścieczyło
  2. Dramat Dody! Artystka stała się ofiarą, nie może się z tym pogodzić
  3. Kosmiczny skandal w DDTVN na żywo! Widzowie chcą ich rozszarpać
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News