Beata Kozidrak doczekała się wspaniałego hołdu. Za kilka dni będziemy świadkami czegoś pięknego

Beata Kozidrak doczekała się wspaniałego hołdu. Za kilka dni będziemy świadkami czegoś pięknego Źródło: fot. youtube.com

Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich piosenkarek. W zeszłym roku, wspólnie ze swoim zespołem Bajm, świętowała czterdziestolecie scenicznej działalności. Okrągłe rocznice to zawsze dobry moment, by wspólnie wspominać zrealizowane osiągnięcia. Beata Kozidrak doczekała się wspaniałego hołdu. Za kilka dni będziemy świadkami czegoś pięknego. 

Beata Kozidrak, jak mało kto na polskiej scenie muzycznej, operuje czterooktawową skalą głosu. Wyprodukowała wiele znanych hitów, które do dziś nas poruszają i pozytywnie przypominają dawne lata, jak np. "Co mi Panie dasz", "Ta sama chwila", "Piechotą do lata", "Biała Armia". Dzięki swojej aktywnej działalności została doceniona i otrzymała tytuł Ambasadorki Województwa Lubelskiego. Zarówno poczynania zawodowe, jak i prywatne Beaty Kozidrak są bardzo interesujące. Wcale nie trzeba być fanem Kozidrak, żeby dostrzec, że to genialny materiał na film lub sztukę teatralną. Właśnie w Szczecinie dostrzeżono artystyczną atrakcyjność jej zróżnicowanego, pełnego zwrotów akcji życia.

Beata Kozidrak i jej życie na deskach teatru. Wspaniały hołd dla gwiazdy

Teatr Współczesny w Szczecinie już 2 lutego 2019 roku wystawi na swoich deskach premierowy spektakl "Być jak Beata". Autorem, pomysłodawcą i scenarzystą jest Piotr Domalewski, którzy szerszej publiczności jest znany jako reżyser głośnego i mocnego filmu "Cicha noc".



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Spektakl "Być jak Beata" stanowi wyraz uznania zasług wybitnej polskiej piosenkarki Beaty Kozidrak. Artystka wreszcie doczekała się wspaniałego hołdu złożonego jej za czterdziestoletnią działalność. Teatr Współczesny w Szczecinie, dzięki pomysłowi Piotra Domalewskiego, na swojej scenie wystawi sztukę, na której gościem honorowym ma być sama Beata Kozidrak. Artystka oficjalnie potwierdziła już swój udział.

"Być jak Beata" - spektakl o życiu Beaty Kozidrak

Spektakl "Być jak Beata" w Teatrze Współczesnym w Szczecinie nie będzie typowym musicalem. Oczywiście muzyki nie zabraknie. Z zapowiedzi wiemy, że poza aktorami na scenie pojawić ma się zespół muzyczny, który wykona największe przeboje Bajmu i samej Beaty Kozidrak w zupełnie odmienionych aranżacjach. Akcja ma się jednak skupiać przede wszystkim na życiu artystki, na jego kolejnych etapach. Na tym, co Beata Kozidrak przeżywała. O twórczości Beaty Kozidrak, w ramach promocji spektaklu, jedna z bardziej znanych pisarek, Dorota Masłowska wypowiedziała się w następujący sposób: - Te piosenki można kochać albo odrzucać, ale one jasno pokazują, że w całym swoim gwiazdorstwie Beata Kozidrak nie była figurantką, firmującą piękną twarzą i silnym głosem wytwory producentów - wyjadaczy. Była oryginalną, wrażliwą, rezonującą z rzeczywistością artystką, dającą ekspresję swojemu istnieniu i czasom, w których żyła. - wyznała Dorota Masłowska. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  4. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramat
  5. Jakie dokumenty do 500 plus? Nie możesz zapomnieć o ani jednym
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News