Beata Kozidrak zostanie zagrana przez Kurdej-Szatan?
screen youtube.com/Plejada
Karol Zaborowski - 26 Marca 2019

Fanom opadną szczęki. Kurdej Szatan chce wejść w rolę Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak stała się inspiracją do powstania scenariusza, na którym będzie opierał się musical. Jednak jak na razie jeszcze nie wiadomo kto wcieli się w legendarną wokalistkę. W całej sprawie pojawiła się już postać Barbary Kurdej-Szatan.

Beata Kozidrak wraz z zespołem, którego jest współzałożycielką stanowi prawdziwą ikonę polskiej muzyki, a wiele z ich utworów stało się wręcz kultowe. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że Piotr Domalewski napisał scenariusz do filmu opowiadającego historię życia artystki. Jednak kto zagra główną rolę? Bez wątpienia niejedna aktorka marzy o takiej roli.

Beata Kozidrak zostanie odegrana przez Barbarę Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan ma na swoim koncie niejedną rolę. Aktorka występuje zarówno w serialach, jak i filmach oraz na deskach teatru. Podczas jednego z wywiadów została zapytana właśnie o film o Beacie Kozidrak i zespole Bajm. Aktorka nie ukrywa, że jak na razie jeszcze nikt się do niej nie odezwał w sprawie tej produkcji, ale to nie oznacza, że straciła już nadzieję na wcielenie się w legendarną wokalistkę.

Polsat, hit filmowyTVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszalejąCzytaj dalej

Zaznaczyła również, że stojąc przed możliwością wcielenia się w tę rolę, na pewno by to rozważyła tak jak każda inna polska aktorka. Nie ulega wątpliwości, że Barbara Kurdej-Szatan dałaby z siebie wszystko, decydując się na udział w realizacji tego filmu. Jednak czy podołałaby takiemu wyzwaniu? Trzeba pamiętać, że Kozidrak to przede wszystkim niesamowity głos, który stał się legendą.

Oczywiście aktorce również nie można odmówić talentu, ale wielu internautów ma wątpliwości co do tego, czy Kurdej-Szatan stanęłaby na wysokości zadania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

koraNad Korą się znęcano. Przerażające i dramatyczne tajemnice rozrywają serceCzytaj dalej

- Oj, charyzma nie ta! - pisze jedna z internautek.

- Czy ta Kurdej-Szatan zagrała kiedykolwiek jakąś konkretna rasową wybitną rolę kobiecą w jakimkolwiek konkretnym filmie o czymś ? - czytamy.

- Przecież Kurdej jest słabą aktorką, a p. Beata to energia, świetna piosenkarka, legenda polskiej rozrywki! - dodaje internauta.

Oczywiście są i tacy, którzy uważają, że aktorka doskonale odnalazłaby się w roli Beaty, ale znaczącą większość stanowią właśnie sceptyczne komentarze. Jednak mimo tak sceptycznego podejścia części internautów to fanom aktorki bez wątpienia opadłyby szczęki, gdyby zobaczyli swoją ulubioną gwiazdę w roli Beaty Kozidrak. Niestety, póki nie zostanie oficjalnie ogłoszona obsada filmu, nie dowiemy się, kto ją zagra.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

tomasz mackiewiczZatrważające informacje o Tomaszu Mackiewiczu. O tym powinni wiedzieć wszyscyCzytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News