Beata Kozidrak jest zdesperowana. Nikt nie chce jej największego skarbu

Beata Kozidrak jest zdesperowana. Nikt nie chce jej największego skarbu

Beata Kozidrak jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Jej popularność nie pomaga jednak niestety w sprawie, na której wokalistce niezwykle zależy. Wciąż nie może bowiem znaleźć kupca na dom, w który włożyła całe swoje serce oraz wiele czasu i sił.

Obecnie Kozidrak mieszka w nowej willi pod Warszawą. Przed rozwodem spędzała swój czas w domu pod Lublinem, który zdecydowała się sprzedać w czasie rozstania z byłym już mężem, Andrzejem Pietrasem.

Gdzie mieszka Beata Kozidrak?

- Ten nasz rodzinny czas jest nie do przecenienia. Zwyczajnie lubimy być razem, cieszyć się sobą, rozmawiać i śmiać. Wtedy wiem, że nasz dom żyje. (...) To tam zapominam o całym świecie. Zieleń zaprojektował architekt krajobrazu. Miałam tylko jedną prośbę: żeby od wczesnej wiosny do późnej jesieni stale coś za domem kwitło - opowiadała wokalistka jeszcze w czasie małżeństwa z Pietrasem o swym ukochanym miejscu. Jak się jednak okazuje, para ma problem ze znalezieniem kupca chętnego na zakup ich rodzinnej willi. Chociaż Kozidrak stwierdziła, iż jest w stanie zejść z ceny, aby jak najszybciej zamknąć ten rozdział swojego życia, Pietras nie zamierza jej pójść na rękę.

Rozwód Kozidrak i Petrasa

- Jest zdania, że ten dom to ich krwawica i nie można go oddać za pół darmo. Warto zaczekać w nadziei, że w końcu trafi się kupiec - powiedział w rozmowie z "Rewią" znajomy byłego męża Kozidrak. Sama artystka nie jest ponoć zachwycona podobnym rozwojem sprawy. Chciałaby bowiem szybko dość do porozumienia z Pietrasem, podzielić majątek i rozpocząć nowe życie bez byłego męża. Jak się jednak okazuje, nie jest to wcale proste i nie wiadomo, kiedy Kozidrak uwolni się od kontrowersyjnego problemu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co za upokorzenie! Dziewczyna zrobiła z Popka MIAZGĘ na oczach wszystkich
  2. Wszyscy mówią o tym, co zrobiła Agnieszka Chylińska. Zaskoczenie na imprezie TVN
  3. Internauci nie mieli litości dla Dody! Ogromna burza po kontrowersyjnym zdjęciu
  4. Restauracje upadają jedna za drugą! Kuchenne Rewolucje sieją spustoszenie
Dzień dobry wakacje Fot. YouTube/Plejada Beata Kozidrak screen youtube.com/Uwaga! TVN Bajm Fot. YouTube/Plejada
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News