Beata Kozidrak zajmie miejsce Ewy Farnej. To będzie jej debiut

Beata Kozidrak zajmie miejsce Ewy Farnej. To będzie jej debiut

Beata Kozidrak już niedługo może mieć przed sobą prawdziwy debiut w zupełnie nowej roli. Piosenkarka ma zająć miejsce Ewy Farnej, fani Beaty są wprost zachwyceni najnowszymi informacjami.

Beata Kozidrak w polskim show-biznesie znana jest od wielu lat. Piosenkarka zasłynęła wraz z zespołem, którego jest współzałożycielką. Mowa oczywiście o grupie Bajm, która niedawno obchodziła swój jubileusz na polskiej scenie. Wiele ich piosenek przeszło wręcz do legendy, a sam zespół stał się wprost kultowy. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć wokalistkę w zupełne nowej roli, w której dotąd jeszcze nam się nie prezentowała.

Beata Kozidrak w zupełnie nowej roli

Ostatni rok dla wokalistki był bardzo trudny. Wszystko przez nagłą śmierć jej ukochanego brata, który wraz z nią współtworzył zespół Bajm. Dodatkowo skomponował wiele hitowych piosenek, które zna praktycznie każdy z nas. Beacie Kozidrak bardzo ciężko było się pozbierać po tej tragedii i nawet podczas wykonywania piosenek autorstwa Jarosława Kozidraka, napływały jej łzy do oczu. Teraz według doniesień mediów czekają na wokalistkę zupełnie nowe wyzwania, dzięki którym będzie mogła chociaż na chwilę zapomnieć o żałobie. Nie da się ukryć, że będzie to dla niej zupełnie nowe doświadczenie, ponieważ Kozidrak ma poprowadzić program w telewizji. Chodzi dokładniej o nową serię popularnego show stacji Polsat pod tytułem "Śpiewajmy Razem. All Together Now". Do tej pory program był prowadzony przez Ewę Farną, która w końcu zrezygnowała z tej roli. Jak sama twierdzi, nie odnalazła się w takim formacie show. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Chciałam Was o swojej decyzji poinformować pierwsza, żeby nie doszło do dezinformacji (jak z moim innym programem, z którego "podobno" mnie wyrzucili). Chcę być szczera wobec swoich fanów. Lubię być jurorką, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam. Z tym ryzykiem wchodziłam w nową formule programu i jest to zjawisko naturalne – tak bywa. Przynajmniej wczuję się głębiej w muzę, potrzebuje tego, dla równowagi - poinformowała Farna. Bez wątpienia fani Kozidrak bardzo chętnie zobaczyliby ja w tak odmiennej roli. Dodatkowo dla samej wokalistki mogłoby to stanowić niezwykłą przygodę, która mogłaby zmienić sporo w jej karierze. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Edyta Górniak trafiła do szpitala!
  2. Gwiazdor TVP przeżył prawdziwy koszmar. Depresja prawie doprowadziła go do samobójstwa
  3. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
  4. BARDZO kontrowersyjne zdjęcie Oliwii Bieniuk w sieci. „Kto wypina…”
  5. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News