Beata Kozidrak ukrywa prawdziwy dramat. Śmierć brata była tylko początkiem

Beata Kozidrak ukrywa prawdziwy dramat. Śmierć brata była tylko początkiem Źródło: Fot. YouTube/Plejada

Beata Kozidrak musiała w ostatnim czasie zmierzyć się z wieloma naprawdę bolesnymi doświadczeniami. Chociaż kilka tygodni temu zmarł jej ukochany brat, kultowa wokalistka boryka się także z innymi problemami, które nie ułatwiają jej poradzenia sobie z żałobą. Jaki dramat piosenkarka skrywa przed światem?

Śmierć Jarosława Kozidraka bez wątpienia niezwykle zraniła jego siostrę, która wspominała ukochanego brata także w czasie jubileuszowego koncertu zespołu Bajm podczas festiwalu Top Of The Top. Jak się jednak okazało, tuż po odejściu muzyka, media obiegły informacje, według których za plecami siostry Kozidrak chciał z jej byłym mężem założyć całkowicie nowy zespół.

Beata Kozidrak prywatnie

Trudno jest uwierzyć, że informacje te nie zabolały samej wokalistki. Jej relacje z Andrzejem Pietrasem pozostawiają bowiem wiele do życzenia, chociaż wciąż stanowi on ważną część życia jako menadżer Bajmu. Ogromny chłód miał bić od byłych małżonków nawet na planie jednego z największych programów śniadaniowych w polskiej telewizji. - Przed wejściem na żywo patrzyli na siebie skrzywieni. Beata nie potrafiła ukryć złości. Po programie wyszli bez słowa, osobno, każde poszło w swoją stronę. Jak dwoje obcych sobie ludzi - powiedziała osoba pracująca przy produkcji "Dzień Dobry TVN".

Co się dzieje z Beatą Kozidrak? Ukrywała tajemnicę o terapii

Trudy związane ze śmiercią brata, plotkami dotyczącymi jego rzekomych, ukrywanych skrzętnie planów oraz skomplikowane relacje z byłym mężem miały doprowadzić Kozidrak do ogromnego zmęczenia oraz smutku. Właśnie wtedy zajęły się nią jednak dwie córki, którym zależało na szybkim polepszeniu się stanu psychicznego matki. - Namówiły Beatę, żeby zaczęła chodzić na terapię. Może to ją uspokoi i pozwoli ocieplić relacje, bo przecież żadne z nich nie zrezygnuje z Bajmu - ujawniła w rozmowie z mediami osoba z otoczenia Kozidrak oraz Pietrasa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oliwia Bieniuk pokazała bardzo prywatne zdjęcie. Wzruszające
  2. Wojciechowska podejmie ryzyko. Zapadła kontrowersyjna decyzja ws. jej dziecka
  3. Magda Gessler w intymnej sytuacji z partnerem. Zdjęcie podbija internet
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News