Niezwykły gest Beaty Kozidrak. Zrobi to dla zmarłego brata

Niezwykły gest Beaty Kozidrak. Zrobi to dla zmarłego brata

Beata Kozidrak w szczególny sposób chce pożegnać zmarłego brata. Jarosław Kozidrak był współzałożycielem zespołu Bajm i gitarzystą. Zmarł w czerwcu tego roku, chorował na cukrzycę, a oficjalną przyczyną jego zgonu była niewydolność układu krążenia. Wokalistka chce uczcić pamięć bliskiej osoby w wyjątkowy, poruszający sposób. 

Jarosław Kozidrak zmarł 12 czerwca 2018 r. z przyczyn naturalnych, ale wiadomo, że bardzo poważnie chorował na cukrzycę. Aby uczcić pamięć brata, Beata Kozidrak postanowiła zorganizować niezwykłe pożegnanie, które poruszyło serca fanów.

Kim był Jarosław Kozidrak?

Jarosław Kozidrak był polskim gitarzystą, klawiszowcem, wokalistą oraz kompozytorem. W 1978 r. wraz z siostrą, Andrzejem Pietrasem oraz Markiem Winiarskim założył zespół Bajm, w którym grał na gitarze elektrycznej, klawiszach i śpiewał. Z zespołu odszedł po 9 latach, choć potem zdarzało się jeszcze, że od czasu do czasu z nim występował. W 1999 r. wydał płytę zawierającą nowe wersje przebojów Bajmu, zatytułowaną "Instrumentalne". Śmierć brata była szokiem dla wokalistki, która długo nie mogła się podnieść po tym ciosie. Kilka dni po jego śmierci opublikowała post, który wzruszył internautów: - Kochany Bracie, pamiętam, jak mnie broniłeś przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrę. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy Nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom "Dwa serca, dwa smutki", bo na ziemi Twoje serce już bić przestało - napisała załamana Kozidrak.

Jak Beata Kozidrak pożegna brata?

Kozidrak postanowiła również w niezwykły sposób pożegnać brata. 31 sierpnia zaplanowała koncert w Lublinie w niezwykle znaczącym miejscu - nieopodal ulicy Grodzkiej 36a. Jest to adres, gdzie rodzeństwo razem się wychowało. - Mój brat miał być gościem honorowym na tym występie, przygotowywał się do niego - wyznała artystka. Koncert ten ma być poświęcony wczesnej działalności Bajmu. Zaprezentowane zostaną piosenki z czasów, gdy Jarosław tworzył jeszcze z zespołem. Na pewno nie zabraknie pierwszego, wspólnego hitu "Piechotą do lata" oraz wymienionych we wpisie piosenkarki "Dwa serca, dwa smutki". Organizatorzy stwierdzili, że przygotowują się na prawdziwe tłumy podczas tego występu. Szacują, że pod sceną zjawi się nawet do 40 tysięcy fanów, by wspierać Beatę Kozidrak w tych trudnych chwilach.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Patryk Jaki zaliczył wpadkę roku. Myślał, że Warszawa jest w Grecji
  2. Polacy zarobią na wyborach samorządowych. Wystarczy się zgłosić
  3. Syn Kaczyńskiej zmieni bieg historii Polski. Przerażająca wizja szamana
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu