Beata Kozidrak to prawdziwa bogini. Tym zdjęciem przebiła wszystkie 20-latki

Beata Kozidrak to prawdziwa bogini. Tym zdjęciem przebiła wszystkie 20-latki Źródło: Screen/youtube/tvnpl

Beata Kozidrak mimo upływu lat wciąż pozostawia w tyle wszystkie swoje młodsze rywalki. Talentem, stylem i wyglądem zdobywa sceny w całej Polsce, a tym zdjęciem przebiła wszystkie 20-latki. Wokalistka to prawdziwa bogini, którą uwielbiają miliony oddanych fanów.

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka od 1978 roku wraz z grupą Bajm podbija serca milionów Polaków i występuje na wszystkich największych imprezach organizowanych w naszym kraju. Każdy koncert jest prawdziwym widowiskiem, na który bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Jej zespołowi nie brak również fanów, którzy oprócz muzyki zafascynowani są samą postacią liderki. 

Dzięki mediom społecznościowym Beata Kozidrak może na bieżąco informować internautów o swoich planach i istotnych wydarzeniach z życia osobistego, a także publikować zdjęcia, których nie zobaczymy nigdzie indziej. Teraz jednym z nich piosenkarka przebiła wszystkie 20-latki. Wygląda jak prawdziwa bogini, co zgodnie w komentarzach potwierdzają wszyscy jej fani. 

Beata Kozidrak tym zdjęciem powaliła wszystkich na kolana

Każdy występ na scenie zawsze wiąże się z całym gronem fotografów, śledzących niemal każdy ruch gwiazdy. Beata Kozidrak przez wszystkie lata swojej kariery nauczyła się perfekcyjnie pozować podczas swoich występów, czego efekty zaobserwować możemy również na jej Instagramie. 

Właśnie zamieściła tam kolejne zdjęcie, którym wstrząsnęła wszystkimi swoimi fanami. Jej niesamowity, kuszący wygląd bije na głowę wszystkie 20-latki, a fani zgodnie twierdzą, że wyszła na nim jak prawdziwa bogini sceny i muzyki. 

- Na Royal Concert razem z Justyną Steczkowską i Kasią Mos zabieramy Was do krainy Moulin Rouge! - mogliśmy przeczytać pod fotografią, którą zobaczyć można poniżej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mogą od niej oderwać wzroku

Wpis natychmiast zalała cała fala serduszek oraz komentarzy oczarowanych fanów. Niesamowite ujęcie spełniło swoje zadanie i wywołało powszechny zachwyt, przejawiający się również w komentarzach pełnych ciepłych słów oraz komplementów. 

- Pięknie pani wygląda, pani Beato! Prawdziwa królowa i bogini polskiej piosenki. Uwielbiam panią i gorąco pozdrawiam, mam nadzieję, że już wkrótce zobaczę i usłyszę panią na żywo na koncercie! - pisze zachwycony fan. 

- Pani Beato, jest pani absolutnie niesamowita. 20-latki mogą się przy pani schować. Klasa, piękno, uroda i czar. Chodzący (i bosko śpiewający) ideał - rozpływa się kolejny internauta. 

- Bardzo Pani dziękuję za niesamowity występ, w którym miałem okazję uczestniczyć. Niesamowite przeżycie, które polecam każdemu. To zdjęcie również genialne, prawdziwa królowa! - czytamy. 

Fot. Instagram/Beata Kozidrak

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  4. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  5. Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat
  6. Nie żyje ważna postać. Każdy z nas zawdzięcza mu bardzo wiele

Źródło: Instagram

Następny artykuł