Bajm w żałobie. Były mąż Beaty Kozidrak przekazał tragiczne informacje

Bajm w żałobie. Były mąż Beaty Kozidrak przekazał tragiczne informacje Źródło: Facebook/Bajm

Beata Kozidrak i cały zespół Bajm znajdują się obecnie w żałobie po otrzymaniu tragicznych wieści. Były mąż wokalistki przekazał niezwykle smutne informacje.

Beata Kozidrak razem z całym zespołem Bajm przeżywa obecnie trudne chwile. Grupa otrzymała pewne tragiczne informacje, którymi podzielił się były mąż wokalistki. Chodzi o pewną ważną osobę z otoczenia muzyków. 

Beata Kozidrak musi poradzić sobie ze smutnymi wieściami 

Beata Kozidrak i inni członkowie Bajmu otrzymali przykre wiadomości dotyczące bliskiej im osoby. Zmarła Elżbieta Ondra, bez której zespół nie byłby taki sam, a z pewnością nie nosiłby tej charakterystycznej i kultowej nazwy. 

Kobieta była wierną fanką zespołu od samego początku. Smutną informacją ze światem podzielił się były mąż Beaty Kozidrak, Andrzej Pietras, który jest bratem zmarłej. Założyciel Bajmu napisał na ten temat wzruszające słowa na swoim Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ważna postać w historii zespołu 

Cały Bajm okrył się żałobą po śmierci Elżbiety Ondry, która wspierała go przez całą karierę i była uznawana za dobrego ducha kapeli. Zmarła była rodzoną siostrą założyciela Bajmu, Andrzeja Pietrasa. Muzyk poinformował o śmierci kobiety w swoich mediach społecznościowych. Jest to prawdziwy cios dla członków zespołu, a w szczególności dla Pietrasa i Kozidrak, którzy byli najbliżej z Ondrą.

- Z głębokim bólem i żalem dzielę się z Wami smutną wiadomością. 28 września 2019 roku odeszła moja siostra Elżbieta Ondra. (...)  na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach - napisał poruszający post Andrzej Pietras.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje prawdziwa legenda. Kobieta zmarła po długiej i ciężkiej chorobie 
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

Ondra odegrała bardzo ważną rolę w historii Bajmu, o czym być może nie wiedzą nawet najwięksi fani zespołu. Okazuje się, że to właśnie ona wymyśliła nazwę kapeli. Teraz trudno wyobrazić sobie, że Beata Kozidrak i grający z nią muzycy mogliby występować pod jakimkolwiek innym szyldem. Za słowem Bajm stoją bowiem pierwsze litery imion założycieli czyli Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. 

Źródło: Facebook/Andrzej Pietras 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł