Beata Kozidrak będzie wściekła. Ujawniono jej największy kompleks

Beata Kozidrak będzie wściekła. Ujawniono jej największy kompleks

Beata Kozidrak ma wiele do ukrycia. Gwiazda, która przez wiele lat pozorowała się na ikonę seksu oraz wiecznie młodą, cierpi na pewien kompleks związany ze swoją urodą. Cała prawda wyszła na jaw.

Beata Kozidrak nadal jest aktywna zarówno zawodowo, jak i społecznie. Gwiazda zespołu Bajm przez czas pojawia się na czerwonym dywanie, jak tez koncertuje po całej Polsce. Kobieta, pomimo tego, że bardzo często udziela wywiadów, nie mówi jednak wszystkiego swoim fanom. Wiemy, jaki sekret skrywa gwiazda.

Beata Kozidrak ma tajemnicę

Pomimo tego, że piosenkarka debiutowała na polskich scenach muzycznych pod koniec lat 70-tych, to nadal przez wiele plotkarskich mediów podawana jest za wzór urody. Portale plotkarskie wskazują, że jak na 58 lat na karku to gwiazda jest w lepszej kondycji niż niektóre, młodsze koleżanki z branży. Kobieta pomimo tego, że sama wielokrotnie podkreślała, że cały czas dba o swoją urodę i jest o nią całkowicie spokojna ma jednak jeden, wstydliwy dla niej sekret. Kobieta ma jeden wielki lęk w trakcie występowania. Nie chodzi o jej formę wokalną, czy playback. Problemem gwiazdy są otaczające ją telebimy.  

Czemu Bajm gra bez telebimów?

Jak mówi jedna z bliskich osób z otoczenia gwiazdy, Beata Kozidrak nienawidzi pokazywania jej na telebimach podczas koncertów. Chodzi konkretnie o jedno ujęcie, które dla wokalistki jest szczególnie krępujące i które, jej zdaniem, ma niszczyć jej wizerunek. - Beata nalegała wręcz, by na telebimach nie pokazywać jej na scenie. Ona od dekad kreuje wizerunek seksbomby i nie chciała dopuścić do tego, by ludzie zobaczyli zbliżenia na jej twarz. Trasa jest wyczerpująca, a koncerty trwają średnio po dwie godziny, więc naturalne, że człowiek męczy się na scenie, nawet poci. Kozidrak kategorycznie zabroniła pokazywania tego - powiedziało anonimowe źródło informacji w wywiadzie z Pudelkiem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kłopotliwe już nie tylko telebimy

Portal, za pośrednictwem owego anonima ujawnia także, że gwiazda powoli rezygnuje z charakterystycznych dla niej obcisłych strojów. W tych także, zdaniem wokalistki, wyglądać ma coraz gorzej. - Ona żyje tym, co jest tu i teraz. Z szacunkiem traktuje swój dorobek, ale rozwód nauczył ją, by patrzeć w przyszłość i nie cofać się pamięcią. Szczyci się tym, że nie jest cała zoperowana, ale nie chce sytuacji, w której zaczną ją porównywać do Beaty sprzed dziesięciu czy czterdziestu lat - skończyła rozmowę osoba z bliskiego otoczenia Beaty Kozidrak. Pomimo dużego stażu zespołu, Beata Kozidrak nie zamierza rezygnować z koncertowania. Koncerty Bajmu nadal przyciągają wielkie rzesze fanów, którzy w zespole widzą istną legendę polskiej branży muzycznej. Jak widać, kompleksy nie przeszkadzają kobiecie, żeby występować dla tysięcy rozkochanych fanów.  1. Fani Barw Szczęścia nie mogą uwierzyć. Pogrzebu nie będzie
  2. Znajomi Martyny Wojciechowskiej ujawnili jej wielką tajemnicę. Będzie zła?!
  3. Lekarze czuwają przy niej 24h/7. Co się dzieję z Meghan Markle?!
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu