Straszne uzależnienie. Beata Kozidrak jest w niebezpieczeństwie

Straszne uzależnienie. Beata Kozidrak jest w niebezpieczeństwie Źródło: Fot. YouTube/Super Express

Beata Kozidrak i Bajm obchodzą w tym roku 40-lecie wspólnej pracy artystycznej. Przy tej okazji wokalistka udzieliła więc niezwykle szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o blaskach i cieniach sławy. Ujawniła także, od czego jest uzależniona.

Kozidrak zagrała naprawdę wyjątkowy, jubileuszowy koncert w czasie festiwalu Top Of The Top. Gwiazda wyglądała naprawdę dobrze, jednak wspomniała oczywiście o trudnych chwilach, które w ostatnim czasie przeżyła. Niespodziewanie zmarł bowiem jej ukochany brat, Jarosław.

Kulisy życia gwiazdy

W wywiadzie dla "Super Expressu" wokalistka opowiedziała więc o zaletach oraz wadach życia na świeczniku. Ujawniła, z jakimi trudami wiążę się życie popularnego artysty. - To nie jest łatwy kawałek chleba. To jest trudna praca, bo wy tego nie widzicie, jak my przeżywamy, jakie są trudne momenty, co to znaczy stres, jak on się później na nas odbija. Jaka to jest ciężka praca. Tego nie widać. Mało jest takich momentów, w których można zobaczyć pracę artysty w studiu. (...) To są niejednokrotnie nieprzespane noce. To jest zupełnie inna praca, której nie da się porównać z żadną inną - przyznała Kozidrak, opowiadając także o swym uzależnieniu.

Od czego jest uzależniona Beata Kozidrak?

- To, że mam nadciśnienie, że, jak lekarz mi powiedział, jestem uzależniona od adrenaliny, nie da się tego wykluczyć i mam z tym problem. Kiedy jadę na wakacje, to pierwsze trzy dni nie mogę się odnaleźć i muszę się nauczyć wypoczywać, muszę się wyciszyć, muszę się oderwać od tego, kim jestem w tym momencie i nauczyć się odpoczywać - wyznała wokalistka. Fani bardzo szybko zmartwili się więc o jej zdrowie. Połączenie nadciśnienia z wymagającą pracą, która wykonuje gwiazda, może się okazać dla niej naprawdę szkodliwe. Sama Kozidrak nie zamierza jednak rezygnować z kolejnych koncertów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jaworowicz ma gigantyczny problem. Chcą ją zniszczyć i ujawniają niewygodną prawdę
  2. Martyna Wojciechowska zostawi córkę! Fani nie mogą w to uwierzyć
  3. Wojna na planie „M jak Miłość”! Dwie największe gwiazdy serialu się nienawidzą
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News