Beata Kozidrak martwi się o byłego męża. Jego choroba spędza jej sen z powiek

Beata Kozidrak martwi się o byłego męża. Jego choroba spędza jej sen z powiek

Beata Kozidrak przez lata tworzyła niezwykle udane małżeństwo ze współzałożycielem zespołu Bajm, Andrzejem Pietrasem. Chociaż związek ostatecznie się rozpadł, para artystów wciąż współpracuje na polu zawodowym. Kiedy więc w życiu mężczyzny pojawiły się poważne problemy, była żona nie zamierza się od niego odwrócić.

Beata Kozidrak oraz Andrzej Pietras bardzo długo uchodzili za wzór kochającego, zgodnego małżeństwa. Niestety wokalistka oraz jej były już mąż rozstali się w niezbyt przyjaznej atmosferze, aby ostatecznie nie zrezygnować jednak z układania sobie wspólnej zawodowej przyszłości.

Czy Beata Kozidrak zerwie kontakt z Andrzejem Pietrasem?

Członkowie legendarnego Bajmu zorganizowali razem jubileusz zespołu, który naprawdę zachwycił fanów. Chociaż złośliwi twierdzili, iż między parą widać było negatywne emocje, sami bohaterowie tej historii unikali niewygodnego tematu jak ognia. Jak donoszą media, w ostatnim czasie Beacie Kozidrak i Andrzejowi Pietrasowi udało się ponownie do siebie zbliżyć na polu przyjacielskim. Wokalistka zauważyła bowiem, że jej były mąż zaczął używać aparatu słuchowego, co niezwykle ją zmartwiło. Doskonale zdaje sobie bowiem sprawę, jak bardzo podobne problemy zdrowotne mogą przeszkodzić mężczyźnie w pracy wewnątrz branży muzycznej. Co ciekawe, gwiazda nie zamierza jednak poddać się w walce o zdrowie Andrzeja Pietrasa.

Legendarna piosenkarka nie zostawi byłego męża w tarapatach

Informatorzy twierdzą więc, że Beata Kozidrak bardzo szybko zaoferowała Andrzejowi Pietrasowi pomoc. Chociaż para zdecydowała się na rozwód, nauczyła się już ponoć współpracować w pozytywnych stosunkach. - Andrzej może być więc pewny, że Beata nie odwróci się od niego. Jeżeli tylko ją o to poprosi, pomoże mu załatwić wizyty u najlepszych specjalistów. (...) W końcu wspólnie spędzone lata do czegoś zobowiązują - ujawnił w wywiadzie dla "Na żywo" wieloletni znajomy Kozidrak oraz Pietrasa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Top Model w ogniu krytyki. Oskarżenia o plagiat to dopiero początek
  2. Milionerzy: Mało brakowało, a skompromitowałaby się na banalnym pytaniu. Znasz odpowiedź?
  3. Fani M jak Miłość w żałobie. Nagła śmierć uwielbianej bohaterki wstrząsnęła widzami
Następny artykuł