Beata Kozidrak niknie w oczach. Wszystko przez poważną chorobę

Beata Kozidrak niknie w oczach. Wszystko przez poważną chorobę Źródło: Instagram / beatakozidrak

Beata Kozidrak znika w oczach, a wszystko przez jej kiepski stan zdrowia. Gwiazda wyraźnie straciła na wadze. Postanowiła jednak walczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie.

Beata Kozidrak chudnie z dnia na dzień. Wszystko przez restrykcyjną dietę, którą stosuje ze względu na poważną chorobę. Piosenkarka wyraźnie straciła na wadze, można to zauważyć gołym okiem. Zmieniła też tryb życia. Postanowiła nie poddawać się i zawalczyć o zdrowie. Teraz promienieje, a jej nowa sylwetka zachwyca fanów.

Beata Kozidrak znika w oczach

Gwiazda przeszła na restrykcyjna dietę i chudnie w oczach. Wszystko przez jej kiepski stan zdrowia - ma poważne problemy z nadciśnieniem. To bardzo groźna dolegliwość. Gwiazda postanowiła zawalczyć i wziąć się za siebie. Zmieniła tryb życia, dba o siebie oraz swoje ciało. Zrzucenie zbędnych kilogramów bardzo podnosi jej jakość życia oraz osłabia niepokojące objawy nadciśnienia. Otyłość jest w tym wypadku wyjątkowo niewskazana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Kozidrak chudnie żeby walczyć z poważną chorobą

Piosenkarka spożywa aktualnie ok. 1500 kalorii dziennie. To bardzo niewiele, zważywszy na to, że intensywnie pracuje i cały czas koncertuje. Przeciętna norma dziennego spożycia dla kobiety, która nie pracuje fizycznie, to ok. 2000 kalorii. Dzięki temu, efekty diety u Beaty Kozidrak są widoczne błyskawicznie, a gwiazda wygląda świetnie i czuję się dużo lepiej.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
2. 27 dzieci trafiło do szpitala, blisko 100 osób jest poszkodowanych. Nowe wiadomości o tragedii na południu Polski

Dobrą kondycje i lepsze samopoczucie u gwiazdy od razu zauważyli jej fani. Gratulują jej pięknego wyglądu i siły do walki z chorobą. Sama artystka chętnie chwali się swoimi postępami, publikując w siebie odważne fotografie. Pod jej zdjęciami na Instagramie pojawiają się same zachwyty.

- Pani Beato! Cudowne włosy! Kwitnąco Pani wygląda! Ślicznie wyglądasz, a nóżki bajeczne! Tu można powiedzieć tylko jedno: wow - to niektóre z komentarzy internautów.

uploaded
Instagram / beatakozidrak

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Justyna Kowalczyk w końcu pokazała partnera. Sportsmenka długo go ukrywała, teraz wiadomo dlaczego
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

źródło: Popularne

Następny artykuł