Beata Kozidrak przerwała milczenie
Instagram.com beatakozidrak
Monika Majko - 26 Października 2020

Zewsząd dochodzą słowa wsparcia. Beata Kozidrak przerwała milczenie

Beata Kozidrak nie mogła dłużej wytrzymać, gwiazda przerwała milczenie. Piosenkarka udostępniła w sieci post, który wywołał ogromne poruszenie wśród jej fanów.

Beata Kozidrak nie mogła dłużej milczeć, wokalistka zespołu Bajm podjęła odważną decyzję i wyznała prawdę. W mediach społecznościowych opublikowała post, który poruszył jej fanów. Pod szczerymi słowami gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy.

Beata Kozidrak nie mogła dłużej milczeć

W czwartek 22 października 2020 roku sędziowie Trybunału Konstytucyjnego orzekli, że aborcja z powodu ciężkiej wady płodu jest niezgodna z Konstytucją RP. Decyzja ta doprowadziła do złamania tzw. kompromisu aborcyjnego, co w praktyce może okazać się pierwszym krokiem do całkowitego zakazu aborcyjnego w naszym kraju.

Wyrok Trybunału wzbudził oburzenie wielu obywateli, którzy już tego samego dnia pojawili się na ulicach Warszawy, protestując pod domem szefa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. W kolejnych dniach przez Polskę przetoczyły się dziesiątki protestów oraz aktów sprzeciwu wobec decyzji podjętej przez Trybunał Konstytucyjny, skierowanych m.in. pod adresem polskiego Kościoła Katolickiego oraz obecnej władzy.

Dobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaDobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaCzytaj dalej

Swoje poparcie dla protestujących zadeklarowało wiele znanych osób, zarówno pojawiając się na demonstracjach jak m.in. modelka Marta Dyks czy znany krytyk kulinarny Robert Makłowicz, jak również wspierając ich w mediach społecznościowych i dzieląc się trudnymi doświadczeniami oraz poglądami w sprawie aborcji jak m.in. Agnieszka Chylińska czy żona obecnego prezydenta Warszawy, Małgorzata Trzaskowska.

W związku z ostatnimi wydarzeniami, również wokalistka i współzałożycielka zespołu Bajm nie mogła dłużej milczeć i dołączyła do grona gwiazd, które wspierają protestujących obecnie na ulicach całego kraju obywateli, którzy nie zgadzają się z czwartkowym wyrokiem wydanym przez Trybunał Konstytucyjny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Beata Kozidrak wsparła protestujących przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce

Beata Kozidrak przyznała, że jest bardzo poruszona tym, co wydarzyło się w miniony czwartek. Gwiazda zapowiedziała, że tak jak wiele oburzonych wyrokiem Trybunału obywateli, wraz ze swoimi córkami i wnuczką wyjdzie na "spacer", by walczyć o ich przyszłość.

- Jestem wściekła tak jak inne kobiety - moje siostry. Ja już nie będę miała dzieci, ale moje córki TAK! Jesteśmy mądrym inteligentnym narodem w sercu Europy! Wstyd mi za to co się dzieje w moim kraju. Ktoś chce nam narzucić jak mamy żyć! W kobietach siła. Wyjdę ze swoimi córkami i wnuczką na spacer, żeby was wspierać - napisała na Instagramie Beata Kozidrak.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził

2. Najmłodsi uczniowie też zaczną naukę zdalną? Znamy stanowisko ministra edukacji

3. Krzysztof Krawczyk wprawił wszystkich w osłupienie. Zdradził, jaką emeryturę dostaje

Do wpisu gwiazda dołączyła swoje czarno-białe zdjęcie. Pod postem uwielbianej piosenkarki pojawiło się wiele komentarzy. Fani podziękowali gwieździe za zaangażowanie i wsparcie, jakie zadeklarowała protestującym.

- Przykre jest to, że w tak ciężkich i niepewnych czasach musimy walczyć o swoje prawa i wyjść na ulice, by pokazać nasz sprzeciw - napisała jedna z internautek.

- Brawo! Zawsze jesteś z nami - z kobietami! ZA TO CIĘ KOCHAMY! - dodała kolejna fanka piosenkarki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewidomy pies w końcu zobaczył swoją rodzinę. Trudno się nie wzruszyć
  2. Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Szkoły sparaliżowane. System do nauki zdalnej przestał działać, fatalna sytuacja
  7. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News