Niebywałe, jak naprawdę wyglądają relacje Beaty Kozidrak z córkami. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach

Niebywałe, jak naprawdę wyglądają relacje Beaty Kozidrak z córkami. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach Źródło: instagram.com beatakozidrak

Beata Kozidrak raczej sporadycznie mówi o swoim życiu prywatnym. Gwiazdka dba o to, by nie zdradzić kolorowej prasie zbyt wiele. Mimo tego ostatnio wyciekła do mediów cała prawda o jej relacjach z córkami.

Przez pandemię Beata Kozidrak, podobnie zresztą jak zdecydowana większość artystów, była zmuszona zwolnić tempa i zamiast wyjeżdżać na koncerty, spędza czas w domowym zaciszu. Wokalistka postanowiła wykorzystać okazję i zacząć skrupulatniej prowadzić swoje media społecznościowe, by polepszyć kontakt z fanami. W międzyczasie kolorową prasę obiegły dość niebywałe informacje dotyczące jej relacji z córkami. Wielu nie będzie w stanie powstrzymać się od łez. 

Beata Kozidrak niewiele mówi o córkach. Jakie ma z nimi relacje?

Choć wokalistka Bajmu sporadycznie opowiada o najbliższych, również własnych pociechach, nigdy nie ukrywała, że rodzina zawsze jest dla niej najważniejsza i może jej ufać bezgranicznie. Gdy więc w jej życiu pojawiają się kłopoty, dzwoni do krewnych z prośbą o poradę. Jak donosi Pomponik, od pewnego czasu Beata może liczyć na szczególne wsparcie córek. Starsza z latorośli, Kasia, już kilka lat temu dołączyła do zespołu i zaczęła śpiewać w chórze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do drużyny wciągnięta została również Agata, która z kolei zajęła się marketingiem zespołu. To ona namówiła mamę, by bardziej skupiła się na mediach społecznościowych. 

- Zna się na tym. Od kilku lat prowadzi firmę modową Modlishka. Ma kilka butików i cały czas się rozwija. Zawsze powtarzała Beacie, że powinna postawić na media społecznościowe w internecie, bo dzisiaj to najlepszy nośnik informacji i reklamy - mówi dla Pomponika osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3. Wkrótce w sklepach może powstać nowy zakaz. Większość Polaków jest za, a Wy?

Na skutek pandemii Beata i córki zaczęły spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu niż dotychczas. Ich relacje mocno się poprawiły, bo jak wspominała niegdyś sama Kozidrak, bywało z tym różnie. Gdy dziewczyny były młodsze, ona stale wyjeżdżała w trasy koncertowe, zostawiając pociechy pod opieką babć lub niani. Teraz mają szansę nadrobić stracony czas i zacieśnić więzi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Kamil Stoch dostał nieoczekiwane propozycje od swoich fanów. Jeśli je przyjmie, zadziwi całą Polskę (FOTO)
  3. Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała
  4. Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
  5. Myślała, że kupiła rasowego szczeniaka. Gdy zbadał go lekarz, aż się w nim zagotowało, odkrył piorunującą prawdę o sprzedawcy
  6. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie
  7. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochód
  8. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  9. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News