Najpierw śmierć brata i szwagra, a teraz kolejny bolesny cios dla Beaty Kozidrak. Córka wyruszyła na ratunek

Najpierw śmierć brata i szwagra, a teraz kolejny bolesny cios dla Beaty Kozidrak. Córka wyruszyła na ratunek Źródło: Wikimedia Commons/Michał Pańszczyk/CC0

Beata Kozidrak ostatnio przechodziła przez wyjątkowo trudne chwile. Niedawno zmarły jej dwie bliskie osoby. Aby artystka nie popadła w ciężką depresję, córka musiała udzielić jej pomocy.

Beata Kozidrak nie ma łatwo. Choć artystka zawsze znana była z pogody ducha, ostatnie wydarzenia z jej prywatnego życia poważnie wpłynęły na jej zdrowie psychiczne. W przeciągu zaledwie kilku miesięcy zmarł jej brat oraz szwagier. Na szczęście wokalistka może liczyć na pomoc swojej córki, która nie pozwoli mamie kompletnie się załamać.

Beata Kozidrak była w trudnej sytuacji, pomogła jej córka

Oprócz ostatnich wydarzeń związanych ze śmiercią członków rodziny, wokalistka Bajmu miała więcej obowiązków przy opiece nad będącą w podeszłym wieku matką. Choroby i zaawansowany wiek dają o sobie znać, kobieta wymaga coraz więcej uwagi. Gdy Beata Kozidrak trafiła do szpitala, seniorką musiała się zająć córka artystki, Agata. Wiedziała, że musi odciążyć nieco mamę, której zdrowie również zaczęło się pogarszać.

Agata doskonale wiedziała, że problemy zdrowotne trzeba zdławić w zarodku, bo później, gdy już przyjdzie choroba, może być za późno. Zdecydowała się na zmotywować mamę do zmiany nawyków, aby zaczęła bardziej dbać o zdrowie. Namówiła ją na wizytę u dietetyczki, która miała rozplanować, jak gwiazda będzie się odżywiać. To sprawiło, że liderka Bajmu faktycznie czuje się o niebo lepiej.

Beata Kozidrak wychodzi z dołka. Jest z nią coraz lepiej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Posiłki przygotowuje mi pewna pani i jestem nimi zachwycona. Mam jadłospis ułożony tak, żebym miała duże śniadanie, bo dla mnie to podstawa - opowiadała Beata Kozidrak w wywiadzie dla "Rewii". To jednak nie koniec jej metamorfozy.

Dzisiaj grzeje: 1. Synoptycy łapią się za głowy. Niebawem w Polskę uderzy potężna Zehna, sytuacja będzie fatalna

2. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana aktorka. Jej syn błaga o pomoc

Dzięki córce wokalistka Bajmu zaczęła regularnie uczęszczać na siłownię. Efekty udało jej się uzyskać w bardzo krótkim czasie. Gwiazda ma znacznie lepsze samopoczucie oraz więcej energii do działania. Ponadto poprawiły jej się wyniki badań, co pozwala z większym optymizmem patrzyć w przyszłość. Z pomocą córki Beacie niewątpliwie będzie łatwiej pogodzić się ze śmiercią bliskich, jak i zachować zdrowie jeszcze na wiele lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Żona dowiedziała się, że mąż ma młodszą kochankę. Zemściła się na nim w mistrzowski sposób, płaczemy ze śmiechu
  4. Oficjalne: można dostać od państwa nawet 600 złotych, trzeba spełniać jeden warunek. Sprawdź, czy go spełniasz
  5. Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News