Sytuacja Beaty Kozidrak była niezwykle dramatyczna, trafiła do szpitala. Zrozpaczona córka musiała podjąć kluczową decyzję

Sytuacja Beaty Kozidrak była niezwykle dramatyczna, trafiła do szpitala. Zrozpaczona córka musiała podjąć kluczową decyzję Źródło: YouTube / Lukasz Dzierzega

Beata Kozidrak przeżywała ostatnio wyjątkowo ciężkie chwile. Przez nie pogorszył się stan jej zdrowia. Na tyle, że gwiazda trafiła do szpitala. Jej córka postanowiła interweniować i podjęła niezwykle ważną decyzję.

Beata Kozidrak bez wątpienia miała ostatnio bardzo ciężki okres w życiu. Minione miesiące usłane były pasmem dramatów. Konieczne były więc zdecydowane kroki. Bardzo ważną decyzję podjęła córka artystki, która musiała ratować mamę.

Beata Kozidrak w obliczu tragedii

Beata Kozidrak wiele przeszła w niedługim czasie. Druzgocąca śmierć brata i szwagra, trudy trasy koncertowej i problemy ze sprzedażą domu miały spory wpływ na artystkę. Z pewnością nie odbiło to się pozytywnie na jej zdrowiu. Finalnie wokalistka wylądowała w szpitalu. Zmusiło to jej córkę do podjęcia kluczowej decyzji.

Beata Kozidrak jest niezwykle popularną gwiazdą polskiej muzyki. Swoją karierę z zespołem Bajm rozpoczęła już w wieku 18 lat. Ogólnokrajowy rozgłos jej zespół zyskał po występie w Opolu na konkursie debiutantów.Pokochał ich cały kraj, a ich utwory do dziś są rozpoznawalne już od pierwszych dźwięków. Beata Kozidrak podjęła się również kariery solowej. Rozpoczęła ją w 1989 roku i debiutancki utwór "Hurry My Love" zdobył uznanie za granicami Polski. Pierwszy solowy album przyniósł wokalistce dwie nagrody Fryderyka i uznanie wśród krytyków.

Późniejsza działalność artystyczna wiązała się ze znacznymi sukcesami. Beata Kozidrak bez wątpienia ma się czym pochwalić jako artystka. Niestety ostatni ciężki czas wiązał się z pasmem tragedii w życiu osobistym, co odbiło się na jej zdrowiu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ważna decyzja podjęta przez córkę

Beata Kozidrak po powrocie ze szpitala postanowiła zadbać o siebie. Niestety, jak się okazało, nie potrafiła osiągnąć tego samodzielnie. W natłoku obowiązków zapominała o samej sobie. Z pomocą pośpieszyła jej kochająca córka, która podjęła kluczową dla jej zdrowia decyzję.

Córka artystki zapisała ją do dietetyczki. Okazało się, że jej pomoc była niezbędna dla poprawy zdrowia Beaty Kozidrak. Gwiazda jest zachwycona efektami, jakie przyniosła konsultacja ze specjalistką i opracowany przez nią plan żywieniowy. Oprócz tego w życiu wokalistki zagościły ćwiczenia fizyczne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia

Dzięki podjętym działaniom Beata Kozidrak przyznaje, że czuje się zdecydowanie lepiej. Dieta poprawiła jej ciśnienie krwi, a inne badania również wskazują, że wszystko zmierza ku dobremu. Sama artystka przyznaje, że takie kroki są konieczne nie tylko dla zdrowia ale też dla pracy na scenie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Zrobiono je tuż przed śmiercią. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie ukochanej księcia Harry'ego z przeszłości
  4. Kultowy aktor Polsatu i TVN potrzebował pilnej operacji. Bardzo smutna informacja dla wszystkich fanów
  5. Alarm rozszerzony na całą Polskę. Zagrożenie zdrowia i życia
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News