Beacie Kozidrak można tylko współczuć. Nagły koniec, jej wielka miłość niestety nie przetrwała próby czasu?

Beacie Kozidrak można tylko współczuć. Nagły koniec, jej wielka miłość niestety nie przetrwała próby czasu? Źródło: youtube/Uwaga! TVN/

Beata Kozidrak nie ma najlepszej passy jeśli chodzi o związki. Wygląda na to, że artystka po raz kolejny przeżywa miłosny zawód, choć jeszcze do niedawna fani byli przekonani, że w jej życiu uczuciowym wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Beata Kozidrak, choć bacznie strzeże swojego życia osobistego, a w mediach społecznościowych chwali się tylko minimalną jego częścią, co jakiś czas zdradzała największe nowinki, w szczególności nawiązując do swoich związków. Na tej właśnie podstawie fani zaczęli twierdzić, że jeśli chodzi o miłość, wokalistce raczej nie sprzyja dobra passa. Poszerzając bagaż swoich doświadczeń, Kozidrak wciąż szukała prawdziwego uczucia i choć niektórzy myśleli, że takie właśnie ją spotkało, media obiegły wyjątkowo przykre informacje. 

Nieudane małżeństwo i romans, który zakończył się fiaskiem 

Najwięksi fani wokalistki zapewne doskonale znają historię jej i Andrzeja Pietrasa, z którym przez 36 lat trwała w związku małżeńskim. Owocem ich miłości są dwie dorosłe dziś córki i choć przez tak długi czas trwała rodzinna sielanka, nagle zaczęło się między nimi psuć. W końcu zapadła ostateczna decyzja o rozwodzie. 

Kozidrak nigdy nie ukrywała, że mimo iż jest niezależną kobietą, potrzebuje u swojego boku mężczyzny, dlatego kierując się sercem niedługo potem związała się z zamożnym przedsiębiorcą. Była pewna, że to właśnie przy nim zazna prawdziwego szczęścia, jednak finalnie i ten romans zakończył się fiaskiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Można tylko współczuć. Beata Kozidrak znów przeżywa miłosny zawód 

Rozczarowanie Kozidrak po rozpadzie kolejnego związku nie trwało jednak długo, bowiem ta w ekspresowym tempie poinformowała, że znów jest zakochana. Tę relację utrzymywała jednak owianą wielką tajemnicą i nie zdradzała nawet, kim jest jej nowy wybranek. Niemniej fani cieszyli się, że Beata jest z kimś związana. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Wszystko wskazuje jednak na to, że i ta relacja nie przetrwała próby czasu, bowiem choć ostatnio artystka udała się na rajskie wakacje, towarzyszył jej nie nowy ukochany, a przyjaciółki. Zawsze gotowi paparazzi bacznie śledzili i wciąż śledzą każdy jej krok i ku ich zdziwieniu, prócz członków zespołu, nie pojawia się u jej boku tajemniczy adorator. Wszystko wskazuje na to, że kolejne zalążki wielkiej miłości zgasły i diwa jest znów sama. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Są nowe informacje w sprawie skoczka, który upadł podczas konkursu. Lekarze przekazali wiadomości
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News