Beata Kozidrak, smutne doniesienia
instagram.com beatakozidrak
Weronika Wasiak - 12 Września 2020

Bardzo smutne doniesienia o Beacie Kozidrak. Współczujemy z całego serca

Beata Kozidrak zupełnie sobie nie radzi. Choć znów może koncertować i stale pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, w rzeczywistości artystka przeżywa niewyobrażalnie ciężkie chwile. Bardzo smutne doniesienia dotarły do fanów.

Beata Kozidrak zagrała ostatnio dwa koncerty w Opolu, a jednym z nich upamiętniła niedawną śmierć Romualda Lipko. Pełen wzruszeń występ był dla niej bardzo trudny, bo po za kamerami i blaskiem fleszy wokalistka przeżywa dramatyczne chwile, z którymi nie najlepiej sobie radzi. Wsparciem okazał się dla niej były mąż.

Fani są wstrząśnięci. Beata Kozidrak potwornie cierpi

Przypominamy, że 1 września tego roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych, Beata Kozidrak poinformowała o nagłej śmierci ukochanej mamy.

Beata Szydło może być zaskoczona, że sąsiedzi zdecydowali się rozmawiać z prasąRodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

- Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze - talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cie Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie - pisała na Instagramie artystka pod czarno-białym zdjęciem mamy.

Kozidrak od najmłodszych lat miała niezwykle silną więź z mamą, a gdy sama założyła rodzinę, ta więź stała się jeszcze mocniejsza. Jak przytacza Pomponik, pani Alicja od dłuższego czasu zmagała się z problemami zdrowotnymi - przeszła zabieg poprawiający wzrok, traciła pamięć. Ostatnie lata spędziła w domu spokojnej starości, gdzie otrzymała należytą opiekę i była regularnie odwiedzana przez obie córki. Gdy odeszła, Beata Kozidrak zupełnie się załamała. Krótko po tym na Instagramie opublikowała kolejny wpis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodzinySkandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życieCzytaj dalej

- Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje. Jestem wzruszona. W trudnych chwilach mojego życia scena i spotkania z publicznością były dla mnie terapią. Od festiwalu w Opolu zaczęła się moja piękna przygoda z muzyką, moją jedyną pasją. Mama to rozumiała i wiem, że w sobotę chciałaby usłyszeć "Dwa serca dwa smutki" - Jej ukochany utwór. Zaśpiewam go dla Ciebie mamo, a ze mną miliony wspaniałych wrażliwych ludzi w amfiteatrze i przed telewizorami - pisała wokalistka, która w czasie festiwalu z trudem powstrzymywała łzy dedykując mamię wspomniany utwór.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

Z doniesień tabloidu wynika, że artystka zupełnie nie radzi sobie ze śmiercią mamy, ale na szczęście, może liczyć na wsparcie byłego męża, którego zresztą pani Alicja kochała jak własnego syna... i z wzajemnością. Andrzej Pietras odwiedzał teściową nawet po rozwodzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane zapowiedzi ekspertów. Sytuacja mogła nas zmylić, IMGW nie ma wątpliwości
  2. NASA buduje zmiennokształtne samoloty. Nadchodzi lotnicza rewolucja [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Wstrząsające, nikt by nie wytrzymał. Tomasz Komenda ujawnił, co musiał jeść w więzieniu, żeby przeżyć

Siostra zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brataZauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służbyCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News