Beata Kozidrak przerwała w końcu milczenie. Bardzo smutne słowa

Beata Kozidrak przerwała w końcu milczenie. Bardzo smutne słowa Źródło: Instagram.com beatakozidrak

Beata Kozidrak nie mogła już dłużej milczeć, wyznała swoim fanom całą prawdę. Wielbiciele popularnej piosenkarki byli poruszeni jej smutnymi słowami. Nie spodziewali się, że pełna energii gwiazda codziennie toczy tak trudną walkę.

Beata Kozidrak przerwała długie milczenie. Gwiazda szczerze odpowiedziała na pytania fanów. Wielbiciele wokalistki byli wyjątkowo poruszeni jej wyznaniem, nie spodziewali się, że tak smutne słowa padną z ust ich ulubionej piosenkarki. Niewiele osób o tym wiedziało.

Beata Kozidrak wyznała całą prawdę, gwiazda nie chciała już milczeć

Uwielbiana przez Polaków wokalistka na scenie jest istnym wulkanem energii, który nie słabnie pomimo nieubłaganie upływającego czasu. Gwiazda na swoich koncertach robi prawdziwe show, jednak przez całe życie ostoją dla niej był dom i mąż, Andrzej Pietras. Wspólnie przeżywali kolejne lata, wokalistka błyszczała na scenie, a partner zajmował się zapleczem jej działalności muzycznej.

Niestety, w 2016 roku fani usłyszeli druzgoczącą wiadomość - para postanowiła się rozstać, a niedługo później małżeństwo wzięło rozwód. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozeszli się po 36 wspólnych latach.Mają dwie dorosłe córki - Katarzynę i Agatę. Choć trudno było im ułożyć swoją relację na nowo, ostatecznie pozostali w przyjacielskich stosunkach, a wokalistka podkreślała, że po rozstaniu z mężem czuje się jak nowo narodzona. Szybko w jej życiu pojawił się również kolejny ukochany.

Beata Kozidrak rozwiodła się z mężem po 36 latach małżeństwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć gwiazda nigdy nie ujawniła tożsamości swojego nowego partnera, nie zamierzała ukrywać, że jest w nowym związku. Niestety, po jakimś czasie przestała opowiadać o ukochanym, a fani zauważyli, że wyraźnie nie ma ochoty rozmawiać na ten temat.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Wypadek wojska USA w Polsce. Trwa akcja służb

2. Sprawdzają, czy klienci noszą maseczki. Policyjne kontrole pod galeriami handlowymi

Niedawno wokalistka przyznała na swoim Instagramie, że choć na scenie wygląda na silną kobietę, brakuje jej męskiego oparcia. Słowa Kozidrak wywołały duże poruszenie wśród fanów, którzy nie spodziewali się, że gwiazda jest aż tak samotna. 

– W pewien sposób jestem silną kobietą, bo wychodzę na scenę i nią rządzę. Ale czy do końca tak jest? Nie wiem. Na pewno kiedy schodzę ze sceny, to jestem bardzo delikatną kobietą, która potrzebuje męskich rąk, potrzebuje męskich ramion, potrzebuje po prostu przytulenia. Ale w życiu trzeba sobie radzić, więc radzę sobie tak, jak to widzicie – wyznała Beata Kozidrak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj
  2. Polskie media podały najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje Krzysztof Cukier, Zakopane pogrążone w żałobie
  3. Skandal na pogrzebie. Żałobnicy wstrząśnięci zachowaniem księdza Bogdana
  4. Łukasz Szumowski chce znieść kolejne zakazy. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych dni
  5. Dzielna 5-latka uratowała życie swojej mamie. Wstrząsające sceny nagrała kamera monitoringu
  6. TVN przekazał Polakom pilną wiadomość. Będzie źle, każą się zabezpieczyć

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News