Dramat w rodzinie Beaty Kozidrak. Jej siostra w ciężkim stanie psychicznym po śmierci ukochanego

Dramat w rodzinie Beaty Kozidrak. Jej siostra w ciężkim stanie psychicznym po śmierci ukochanego Źródło: screen youtube.com/grabari.pl

Beata Kozidrak jeszcze niedawno opłakiwała śmierć swojego brata, który wraz z nią współtworzył zespół Bajm. Teraz w rodzinie wokalistki nastała kolejna tragedia, którą szczególnie odczuła siostra piosenkarki.

Beata Kozidrak za pośrednictwem swojego profilu na portalu Instagram poinformowała wszystkich swoich fanów o kolejnej tragedii, która spotkała jej rodzinę. Chodzi dokładniej o śmierć szwagra piosenkarki, Jerzego Langego. Jest to szczególnie bolesny cios dla jego żony Marioli, która nie potrafi się pozbierać po pogrzebie ukochanego, który odbył się dokładnie 22 maja.

Kozidrak widząc, jak ciężko jej siostrze jest wrócić do normalnego życia, postanowiła wyciągnąć do niej pomocną dłoń i zaoferowała pomoc, która bez wątpienia przyda jej się w takiej chwili.

Beata Kozidrak chce pomóc siostrze

Jeszcze przed laty Beata Kozidrak i jej siostra Mariola bardzo często się widywały, ponieważ mieszkając w Lublinie, odwiedzały siebie nawzajem. To natomiast sprawiło, że łączy je teraz bardzo wyjątkowa więź, którą praktycznie nic nie jest w stanie przerwać.

Niestety ostatni rok nie był dla nich łaskawy, ponieważ wielkimi krokami zbliża się pierwsza rocznica śmierci ich brata Jarosława Kozidraka, który wraz z Beatą współtworzył zespół Bajm. Muzyk jest autorem wielu największych przebojów tego zespołu, a jego śmierć była potwornym ciosem zarówno dla samej rodziny, jak i licznych fanów jego twórczości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz z rodzeństwa została już tylko Beata i Mariola, która niedawno pożegnała również swojego ukochanego męża. Śmierć dwóch tak bliskich osób może sprawić, że człowiek znajdzie się na granicy swojej wytrzymałości, dlatego Beata Kozidrak podjęła decyzję o tym, aby pomóc swojej siostrze w przeżyciu żałoby po mężu.

Wokalistka chce, aby siostra zamieszkała wraz z nią, ponieważ wtedy będą mogły razem robić wszystko, by stanąć na nogi po śmierci Jerzego Langego. Bez wątpienia nie będzie to łatwe, ale obecność bliskiej osoby potrafi niekiedy sprawić prawdziwe cuda.

 - Siostra potrzebowała jej obecności, była w ciężkim stanie psychicznym. Beata rzuciła wszystko, żeby móc przy niej być. Z rodzeństwa została jej już tylko Mariola. W tym trudnym dla siostry momencie chciałaby, żeby zamieszkały razem. Przynajmniej na jakiś czas - wyznaje osoba z otoczenia Beaty Kozidrak w wywiadzie dla "Świat i ludzie".

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Sławomir z żoną okłamali fanów! Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw
  5. Podstawowy produkt polskich sklepów wywołuje nowotwór. Jest silnie rakotwórczy
  6. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem

źródło: WP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu